Designové ROTO sudy na dešťovou vodu v imitací dřeva krásně zapadnou do prostoru vaší zahrady. Tyto sudy na zahradě není potřeba před návštěvníky skrývat, protože díky jejich designu a kvalitě budete hrdí na to, že se s nimi můžete pochlubit. Specifikace: Sud může být nainstalován pod okap přes horní víko nebo přes otvor z boční strany. Pokud máte zájem o připojení sudu na okapový svod, napojovací sady najdete v kategorii Příslušenství k sudům Sud disponuje dvěma závitovými otvory pro výpustný... Celý popis

Koupit za 3 779 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Designové ROTO sudy na dešťovou vodu v imitací dřeva krásně zapadnou do prostoru vaší zahrady. Tyto sudy na zahradě není potřeba před návštěvníky skrývat, protože díky jejich designu a kvalitě budete hrdí na to, že se s nimi můžete pochlubit.

Specifikace:

Sud může být nainstalován pod okap přes horní víko nebo přes otvor z boční strany. Pokud máte zájem o připojení sudu na okapový svod, napojovací sady najdete v kategorii Příslušenství k sudům

Sud disponuje dvěma závitovými otvory pro výpustný ventil, ucpávku nebo hadici. Spodní otvor je připravený k okamžitému použití. Vrchní otvor, který je umístěn ve výšce 25 cm, je z vnitřní strany sudu zaslepený. Pokud máte zájem využívat tento vrchní otvor, je nutné jej provrtat. V případě potřeby můžete otvor uzavřít pomocí  Sudové ucpávky,  (sudová ucpávka není součástí sudu).  Součástí balení je 1x výpustný ventil.

Technické patametry:

Objem: 240 litrů
Provedení: Imitace hnědého dřeva
Závity: 2 závity pro ventil 1/2"
Výrobce: Roto
Rozměr:

průměr sudu 70 cm
výška sudu 80 cm
Materiál Polyethylen (PE):

Materiál zajišťuje dlouhou životnost výrobku 
Vynikající odolnost vůči nárazům a opotřebení
UV stabilní plast:  Barva v průběhu času nevybledne
Mrazuvzdorný: Vynikající odolnost vůči nízkým teplotám a mrazu, tepelná odolnost: -60 až +80 °C

Balení obsahuje: 

Sud o objemu 240 litrů, imitace hnědého dřeva
Vrchní Víko 
Vypouštěcí ventil 

Doplňkové vybavení:

Příslušenství k napojení na okapový svod najdete v kategorii Příslušenství k sudům.

V případě potřeby lze otvor pro vypouštěcí ventil nebo hadici uzavřít pomocí Sudové ucpávky

Sud doporučujeme doplnit podstavcem pod sud - umístěním podstavce dosáhnete snadnější manipulace a snadnější přístup k ventilu na vypouštění vody.  Sud (pop. i s podstavcem) musí být umístěn na rovném podloží. 

Podstavec k sudu 240L
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Roto
Objem 240 l
Barva šedé
Imitace dřeva ano