Salomon FLEXCELL PRO VEST

100 %
(1 hodnocení)

Tento prodyšný chránič zad, navržený pro outdoorové dobrodruhy, kteří touží posouvat limity a přitom zůstat v bezpečí, se přizpůsobí každému vašemu pohybu a ochrání vás v zimě i v létě. Vysoce ergonomický a vyrobený z nového prodyšného síťového materiálu, lze jej snadno složit, ale po rozbalení se okamžitě vrátí do původního tvaru. PŘIZPŮSOBIVÁ OCHRANA - Nové technologie Flexcell 4D a Motion Fit byly zkombinovány, aby zajistily, že se zádový chránič přizpůsobí každému vašemu pohybu a poskytne zvýšené... Celý popis

Koupit za 2 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tento prodyšný chránič zad, navržený pro outdoorové dobrodruhy, kteří touží posouvat limity a přitom zůstat v bezpečí, se přizpůsobí každému vašemu pohybu a ochrání vás v zimě i v létě. Vysoce ergonomický a vyrobený z nového prodyšného síťového materiálu, lze jej snadno složit, ale po rozbalení se okamžitě vrátí do původního tvaru.

PŘIZPŮSOBIVÁ OCHRANA
- Nové technologie Flexcell 4D a Motion Fit byly zkombinovány, aby zajistily, že se zádový chránič přizpůsobí každému vašemu pohybu a poskytne zvýšené pohodlí a ochranu.

PRODYŠNOST
- Ať už je nosíte v létě nebo v zimě, lehký síťovaný materiál zajišťuje vysokou prodyšnost a pohodlí.

SNADNO NASTAVITELNÉ
- Odnímatelný bederní pásek na suchý zip vám umožní dokonale doladit padnutí na váš typ postavy a pomáhá udržet vestu bezpečně na místě i při těch nejintenzivnějších aktivitách.

CERTIFIKACE CE EN 1621-2
- Maximální bezpečí a klid.

TECHNOLOGIE MOTION FIT
- Volnost pohybu, perfektní střih a lehkost.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Salomon
Určení unisex