Salomon Flexcell Pro W

0 %
(0 hodnocení)

Dámský páteřák Salomon Flexcell Pro W Vest Black/Tropical Peach L41469600 Ideální kombinace mezi chráničem zad a prodyšnou vestou bez rukávů. Flexcell Vás chrání při zimních i letních dobrodružstvích. Navržený pro outdoorové a dobrodružné nadšenkyně, které milují pohyb v přírodě a touží překonávat své limity a zároveň zůstat v bezpečí. Vysoce ergonomický a vyrobený z nového prodyšného síťovinového materiálu. Lze jej také snadno složit a sbalit - po vybalení se okamžitě vrátí do původního tvaru.... Celý popis

Koupit za 3 040 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámský páteřák Salomon Flexcell Pro W Vest Black/Tropical Peach L41469600

Ideální kombinace mezi chráničem zad a prodyšnou vestou bez rukávů. Flexcell Vás chrání při zimních i letních dobrodružstvích. Navržený pro outdoorové a dobrodružné nadšenkyně, které milují pohyb v přírodě a touží překonávat své limity a zároveň zůstat v bezpečí. Vysoce ergonomický a vyrobený z nového prodyšného síťovinového materiálu. Lze jej také snadno složit a sbalit - po vybalení se okamžitě vrátí do původního tvaru.

PŘIZPŮSOBIVÁ OCHRANA

Nové technologie Flexcell 4D a Motion Fit byly zkombinovány, aby zajistily, že se zádový chránič přizpůsobí každému Vašemu pohybu a poskytne Vám zvýšené pohodlí a ochranu.

PRODYŠNOST

Ať už nosíte chránič v létě nebo v zimě, lehký síťovaný materiál zajišťuje vysokou prodyšnost a pohodlí.

SNADNO NASTAVITELNÝ

Odnímatelný bederní pás na suchý zip Vám umožní dokonale doladit padnutí přesně na Váš typ postavy a pomáhá udržet vestu bezpečně na místě i při těch nejintenzivnějších aktivitách.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Salomon
Určení dámské