Sawyer Foam Filter S3

90 %
(5 hodnocení)

Vodní cestovní filtr SAWYER S3 Foam Filter Vychutnejte si bezpečnou čistou vodu kdekoli na světě se Sawyer Select Water Filters s pěnovým filtrem. Systém Sawyer S1, S2 a S3 odstraňují prakticky všechny nečistoty nacházející se ve sladké vodě a současně zlepšují chuť i vůni. Tyto systémy jsou k dispozici ve třech modelech a kombinují patentovanou pěnovou membránu v odolné silikonové láhvi s filtrem Sawyer s dutým vláknem o průměru 0,1 mikronů, který zajišťuje přístup k čisté vodě při cestování kdekoliv... Celý popis

Koupit za 3 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vodní cestovní filtr SAWYER S3 Foam Filter

Vychutnejte si bezpečnou čistou vodu kdekoli na světě se Sawyer Select Water Filters s pěnovým filtrem. Systém Sawyer S1, S2 a S3 odstraňují prakticky všechny nečistoty nacházející se ve sladké vodě a současně zlepšují chuť i vůni. Tyto systémy jsou k dispozici ve třech modelech a kombinují patentovanou pěnovou membránu v odolné silikonové láhvi s filtrem Sawyer s dutým vláknem o průměru 0,1 mikronů, který zajišťuje přístup k čisté vodě při cestování kdekoliv po světě nebo v případě nouzových situací.

FOAM Filter
Technologie absorpce pěny používaná v těchto systémech byla vyvinuta ve spolupráci s firmou Foamulations LLC, aby mohla bezpečně odstraňovat kontaminující látky, jako jsou těžké kovy, chemikálie, pesticidy a viry a současně zlepšovat chuť a vůni. Adsorpční filtrace je proces, při kterém molekuly adherují k povrchu adsorbentové pěnové membrány. Tento vysoce pokročilý proces filtrace a čištění spolu s našim filtrem Sawyer a filtrační technologie PointONE™ zajistí, že veškeré částice nebo patogeny nad 0,1 mikronů budou odfiltrovány z vaší vody, včetně bakterií, prvoků, cyst, nečistot a usazenin.
Filtr SAWYER Micro Squeeze 
Systém S1 využívá k filtraci patentovaný systém filtrace známý již z filtrů MINI SP128 nebo SQUEEZE SP129 - Sawyer je také vývojářem filtrační technologie PointONE™ s absolutní velikostí pórů 0,1micron použité ve vodních filtrech Sawyer zaručuje odfiltrování 99,99999% všech zdraví škodlivých bakterií (salmonella, cholera, E. coli, atd.) a parazitických prvoků (giardia a cryptosporidium) a překračuje tak velmi přísné americké nároky EPA a NSF (více zde). Filtr využívá dutá mikrovlákna, jejichž stěny tvoří membrána s velikostí pórů max. 0,1 micronu
Jaký typ filtru vybrat? 

Honza chodí po stezkách v blízkosti pastvin a polí a je znepokojen pesticidy, které se vyskytují v podzemních vodách, vzhledem k hnojení této půdy. Vezme si systém Sawyer S1.
Luděk je trenér dorosteneckého lakrosového týmu, který chce vzít na mezinárodní soustředění na Fidži a plánuje bydlet v hotelu. Chce se ujistit, že jeho tým bude pít bezpečnou vodu, takže vybaví svůj tým systémem Sawyer S1.

Andrea se chystá na vodácky trip na kajaku do Mexika, do oblasti se známým výskytem rotavirů. Vezme si systém Sawyer S2.
Jana pracuje v uprchlickém táboře Dadaab v Keni a je znepokojena kontaminací hepatitidy E, takže denně používá systém Sawyer S2.

Simona cestuje do zahraničí a je obává se, že bude muset získávat vodu ze zdrojů kde hrozí průmyslového znečišťení chemickými látkami ve vodě. Vezme si systém Sawyer S3.
Jakub chce být připraven na případnou přírodní katastrofu a chce filtr, který může použít v případě kontaminace přívodu vody ke svému obydlí nebo kdekoliv v terénu bez ohledu na zdroj vody nebo možnou kontaminaci výkaly, chemikáliemi nebo těžkými kovy, jednoznačně volí systém Sawyer S3.

Systém Sawyer S3 odstraní:

Bakterie
Prvoky
Cysty
Chemikálie
Pesticidy
Viry
Těžké kovy (jako je měď, arsen a rtuť)

ZLEPŠÍ Chuť a vůni vody
 
POUŽITÍ: 400 x 
Návod k použití:

KROK 1 Odšroubujte filtr, naplňte láhev po risku Max Fill a poté filtr zašroubujte zpět na láhev.
KROK 2 Lahvičku stlačte střídavě po dobu 10 sekund.
KROK 3 Můžete pít přímo z filtru nebo vodu přefiltrovat do jiné nádoby.

ROZDÍLY V SYSTÉMU S1 / S2 / S3
Všechny ři vybrané systémy Sawyer snižují množství chemikálií na 0,5 dílů na miliardu (což je až 40krát nižší hodnota než maximální doporučená úroveň EPA) a snižují množství pesticidů na 0,01 dílů na miliardu (což je až 400krát nižší hodnota než maximální úroveň dle EPA).
Systémy Sawyer S2 a Sawyer S3 pokračují ještě dále a čistí kontaminovanou vodu z podezřelých zdrojů:
Systém Sawyer S2 filtruje 99,99% virů
Systém Sawyer S3 filtruje 99,99% virů a snižuje těžké kovy, jako je měď, arsen a rtuť, na 0,5 části na miliardu (až 260krát nižší než maximální hodnotyEPA).
OBSAH BALENÍ

Pěnový filtračí systém FOAM Filter S3 - systém se silikonovou lahví - s víčkem a silikonovým těsněním
0,1 mikronový filtr Sawyer Micro Squeeze
Stříkačka k čištění filtru Sawyer
Spojka k čištění filtru Sawyer

Technická specifikace

Hmotnost systému S3 (láhev s FOAM filtr systémem + filtr Sawyer):  280 g
Kapacita láhve: 600 ml
Velikost láhve: 25 cm (délka) / 6,5 cm (průměr láhve)
Velikost filtru Sawyer Micro Squeeze: 11 cm / průměr 3,5 cm

Vyrobeno v USA 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sawyer
Objem 0.6 l
Hmotnost 280 g
Počet filtrů 240

Podobné produkty