Měřič Rally XC100 zvládne i ty nejnáročnější tréninky. Systém s jedním snímačem poskytuje spolehlivé měření výkonu a díky klasickému způsobu montáže lze pedály snadno demontovat a použít na jiném kole. Podle síly detekované na levém pedálu dopočítává váš celkový výkon. Pedály jsou plně kompatibilní s kufry SHIMANO SPD. Měřiče výkonu Rally byly podrobeny přísným testům, pro jejich maximální spolehlivost. - Měření výkonu a kadence šlapání. - Kompatibilní s kufry SHIMANO SPD. - Snadný přesun z jednoho... Celý popis

Koupit za 16 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Měřič Rally XC100 zvládne i ty nejnáročnější tréninky. Systém s jedním snímačem poskytuje spolehlivé měření výkonu a díky klasickému způsobu montáže lze pedály snadno demontovat a použít na jiném kole. Podle síly detekované na levém pedálu dopočítává váš celkový výkon. Pedály jsou plně kompatibilní s kufry SHIMANO SPD. Měřiče výkonu Rally byly podrobeny přísným testům, pro jejich maximální spolehlivost.

- Měření výkonu a kadence šlapání.

- Kompatibilní s kufry SHIMANO SPD.

- Snadný přesun z jednoho kola na jiné.

- Výdrž baterie až 120 hodin.

- Upgrade na systém se dvěma snímači lze dokoupit.

 

Trénink s maximální efektivitou - Pokud chcete posunout svou výkonost a zefektivnit váš čas v tréninku, pak trénink založený na výkonu je právě pro vás . Snímač měřiče výkonu Rally XC100 je na rozdíl od jiných měřičů výkonu uložen přímo v pedálu. Proto poskytuje spolehlivá data při každém tréninku včetně pokročilých cyklistických metrik a možností snadné výměny pedálů mezi více koly. Montáž a demontáž zabere pouhých několik minut.

Bezchybná kompatibilita - Pedály lze hladce spárovat s našimi kompatibilními cyklopočítači Edge®, s určitými fitness zařízeními s technologií ANT+® nebo Bluetooth – včetně kompatibilních zařízení Forerunner® a fenix® – a dále s naší mobilní aplikací Garmin Connect™. Jsou také kompatibilní s aplikacemi třetích stran pro trénink v uzavřeném prostoru na cyklotrenažéru nebo na velodromu. Kromě toho můžete software a nastavení snadno aktualizovat pomocí mobilní aplikace Garmin Connect ve svém smartphonu.
 
 
TECHNICKÉ PARAMETRY:

- Typ baterie: LR44/SR44 (x4)

- Životnost baterií: až 120 hodin (s typem baterií LR44)

- Hmotnost: 451 g

- voděodolnost.: IXP7

- Maximální hmotnost jezdce: 105 kg

- Přesnost: +/- 1,0 %

- Typ tretry: SHIMANO SPD

- Q-faktor: 53 mm (55 mm s dodanou podložkou 2 mm)

- Výška: 13,5 mm

- Kalibrace v terénu

- Nastavitelné napětí uvolnění

- Garmin Connect™

- Místo měření: osa pedálu

- Komunikace: ANT+® a Bluetooth®

 

 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Garmin
Typ nášlapné

Podobné produkty