Sidi Crossfire 3 SRS

100 %
(1 hodnocení)

  Špičkové Off Road boty Sidi Crossfire SRS s vyměnitelnou podrážkou patří právem k těm nejlepším na světě. Nejnovější technologická řešení pro zvýšení bezpečnosti a neskutečná kvalita výroby je denně testována a zatěžkávána nejlepšími jezdci MS. Specifikace: Materiál: TECHNOMICRO MICROFIBRE Anatomicky tvarovaný a vyměnitelný chránič holeně z termoplastu. Pevná a vzdušná podšívka CAMBRELLE s ochrannou teflonovou síťovinou zamezující pocení. Anatomicky tvarovaná a polstrovaná kompozitní vložka... Celý popis

Koupit za 9 016 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

 

Špičkové Off Road boty Sidi Crossfire SRS
s vyměnitelnou podrážkou patří právem k těm nejlepším na světě. Nejnovější technologická řešení pro zvýšení bezpečnosti a neskutečná kvalita výroby je denně testována a zatěžkávána nejlepšími jezdci MS.

Specifikace:

Materiál: TECHNOMICRO MICROFIBRE
Anatomicky tvarovaný a vyměnitelný chránič holeně z termoplastu.
Pevná a vzdušná podšívka CAMBRELLE s ochrannou teflonovou síťovinou zamezující pocení.
Anatomicky tvarovaná a polstrovaná kompozitní vložka vytvaruje botu přesně pro pohodlí Vaší nohy.
Neobsahují vnitřní botičku z důvodu zachování co možná největšího citu v noze.
Lehce vyměnitelná podrážka vyrobená z protiskluzové přírodní gumy vyztužené NYLONEM - nové uchycení SRS podrážky má inovativní design a revoluční vyměnitelný systém. Špička a pata jsou pevné, zatímco prostřední - centrální část jsou s gumovou vložkou se zcela novým systémem uchycení na 4 šrouby pro větší bezpečnost.
Špička boty vystužená , z vnější části s plastovým chráničem proti opotřebení. 
Ohebný kloub DUAL FLEX SYSTEM zajišťuje přirozený pohyb při zachování maximální bezpečnosti.
Patentované mikropřezky CAM-LOCK s pamětí.
Nastavitelný CALF SYSTEM umožňuje každému jezdci nastavení přesného průměru lýtka své nohy. Plastová destička má vnitřní dvojí úpravu, která umožňuje rozšířit obvod boty a pojmout i širší lýtka a chrániče kolen.
Komplexní TPU ochrana nohy.
Odnimatelná podpora klenby.
Anatomicky tvarovaná pata speciálně vyvinuta proti vyvrtnutí kotníku. Podpatek je anatomicky tvarovaný a vyroben z PU. Jeho konkrétní podoba byla navržena a realizována, aby zajistila větší bezpečnost paty v případě kroucení. Nová pata zaručuje pohodlí a stabilitu.
Vyměnitelný chránič na vnitřní straně boty z NYLONU zamezující poškození při sklouznutí startovací páky, na čtyři šroubky.
Celá horní část boty je plně rozmontovatelná a vyměnitelná pomocí šroubků, není zde žádné šití.
Všechny části boty (na šroubky) vyměnitelné
CE certifikace výrobek splňuje základní požadavky na ochranu zdraví a bezpečnostní požadavky evropské směrnice 89/686 / EHS.

 
ve velikostech:
42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47
 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sidi
Typ motokros
Výška bot vysoké

Podobné produkty