Sidi ST

100 %
(2 hodnocení)

Silniční motocyklové boty Sidi ST vhodné i na závodní okruh. Specifikace: Syntetická kůže LORICA Uzaviratelný větrací otvor Dvojitý Cam-Lock systém maximálně zrychlí nazutí a vyzutí Nastavitelná spona s přezkou Perforovaná podšívka s teflonovou úpravou Vnitřní kotníková část uvnitř opatřena vycpávkou Odnimatelná podpora klenby Elastická vložka pro jednoduché zapínání zipu přes kotník Polyuretanová podrážka s pryžovou směsí Výměnný nylonový holení plát a chránič proti odření Polymerový... Celý popis

Koupit za 7 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Silniční motocyklové boty Sidi ST vhodné i na závodní okruh.
Specifikace:

Syntetická kůže LORICA
Uzaviratelný větrací otvor
Dvojitý Cam-Lock systém maximálně zrychlí nazutí a vyzutí
Nastavitelná spona s přezkou
Perforovaná podšívka s teflonovou úpravou
Vnitřní kotníková část uvnitř opatřena vycpávkou
Odnimatelná podpora klenby
Elastická vložka pro jednoduché zapínání zipu přes kotník
Polyuretanová podrážka s pryžovou směsí
Výměnný nylonový holení plát a chránič proti odření
Polymerový chránič špice DuPont
Zdvojené švy v místech nadměrného namáhání
Vyměnitelný tlumič nárazů na patách
Všechny části boty (na šroubky) vyměnitelné
Boty Sidi jsou navrženy i vyráběny pouze v Itálii
CE certifikace
Dovoz EU

Lorica ® - je kompozitní materiál vytvořený z velmi jemných mikro vláken. Každé z nich je tenší než jedna tisícina tloušťky hedvábí. Při výrobě se přidává speciální pryskyřice, takže tato vlákna jsou jako přírodní useň, avšak s lepší pevností, jemnější texturou, menší váhu a lepší ochranou proti vlhkosti. Materiál Lorica je rovněž vysoce odolný proti oděru. Jeho velmi dobrou prodyšnost zabezpečují více než tři miliony pórů na čtvereční centimetr. V SIDI Vortice se snadno udržují, nemají skvrny a nemohou se poškrábat. Mají nízkou hmotnost a nabízí větší flexibilitu než závodní kožená obuv.
Cam-Lock buckle system - dvojitý blokovací mechanismus s otočnou ortézou a unikátní vlastností pro rychlé a velmi snadné nazutí a vyzutí i silného lýtka, převzatý z motokrosových bot
Shin Plate - holenní plát, je vyroben z nylonu a je umístěn na polyuretanové holenní výztuži.
Racing SRS Sole - je podrážka, která je vyrobena z polyuretanu a pryžové směsi. Je vybavena odnímatelnou vložkou v přední části, kde obvykle dochází k podstatně většímu opotřebení v důsledku prudkého brždění a řazení. Novinka od Sidi!
Systém odvětrávání - spodní vnější nosník je vybaven nasáváním, který může být otevřen či zavřen dle potřeby jednoduchým tlačítkem.
Maximální pohodlí - poskytuje prodyšná vložka jež je ošetřena teflonem a vybavena větracími otvory. Tento způsob ochranného složení zabraňuje vstřebávání vody a potu. Boty se rychle vysušují a neplesniví.
Dlouhá životnost - smíšená vnitřní podešev odolává bočním tlakům a nabízí větší ochranu ve srovnání s koženou podešví. Podešev neztratí své dynamické vlastnosti, dokonce ani po měsících intenzivního používání, je odolná proti vodě a je navržena tak, aby vydržela vysoké tlaky na pedál.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sidi
Typ silniční / turistické
Vyztužená špička ano
Reflexní prvky ano

Podobné produkty