Smith Mission 18/19

0 %
(0 hodnocení)

Smith MISSION 18/19 - MATTE RISE Smith Mission vychází ze základů této značky. Lehká, spolehlivá a přesně padnoucí helma, to nabízí kolekce Mission.   Lehká In-Mold konstrukci s EPS vložkou a technologií Aerocore™ ve spojení se strukturou Koroyd® je schopna absorbovat o 30% více energie. Tato kombinace umožňuje umístit ještě více větracích otvorů, aniž by byla ovlivněna bezpečnost, ochrana či pohodlí jezdce. Konstrukce Aerocore™ zlepšuje ventilaci a regulaci teploty, která ovlivňuje zamlžování... Celý popis

Koupit za 2 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Smith MISSION 18/19 - MATTE RISE
Smith Mission vychází ze základů této značky. Lehká, spolehlivá a přesně padnoucí helma, to nabízí kolekce Mission.

 

Lehká In-Mold konstrukci s EPS vložkou a technologií Aerocore™ ve spojení se strukturou Koroyd® je schopna absorbovat o 30% více energie. Tato kombinace umožňuje umístit ještě více větracích otvorů, aniž by byla ovlivněna bezpečnost, ochrana či pohodlí jezdce. Konstrukce Aerocore™ zlepšuje ventilaci a regulaci teploty, která ovlivňuje zamlžování brýlí a zvyšuje odolnost při nárazu. Struktura materiálu Koroyd® s tisíci tvarovanými trubičkami má skvělé absorpční vlastnosti a při nárazu kontrolovaně praskne. Přitom má skvělou prodyšnost, protože systém otevřených buněk umožňuje odvod teplého vzduchu od hlavy, za stálého přísunu vzduchu chladného. Účinné odvětrání zajišťuje 14 otvorů a integrovaná ventilace AirEvac™ 2 poskytuje součinnost při odmlžení brýlí. Ušnice přilby jsou kompatibilní s audiosystémem Outdoor Tech™.

 
Technické informace :

- klasický styl
- 14 ventilačních otvorů
- konstrukce Aerocore™ ve spojení se strukturou Koroyd® absorbuje o 30% více energie
- ventilace AirEvac™2 nabízí součinnost při odmlžení brýlí díky venkovním průduchům a vnitřním kanálkům v EPS vložce
- lehká In-Mold konstrukce s EPS vložkou
- intuitivní, rychlé a jednoduché nastavení obvodu hlavy kolečkem Dial Fit System
- ušnice Snapfit SL2
- certifikace: ASTM F 2040, CE EN 1077:2007 CLASS B
- hmotnost: ~450 gramů
- velikost: S 51-55cm, M 55-59cm, L 59-63cm
Technologie :
14 VENTS : 14 uzavíratelných ventilačních otvorů zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu.

 

IN-MOLD CONSTRUCTION : Konstrukce In-Mold spojuje vnější skořepinu z tvrzeného polykarbonátu s vnitřní pěnovou výplní určenou k absorbci nárazů. Toto spojení přímým vstřikováním pěny do skořepiny nabízí bezkonkurenční poměr váhy a pevnosti. Umožňuje také lepší varianty odvětrání přileb.

 

AEROCORE ™ : Filozofie designu konstrukce je zvýšit proudění vzduchu, zlepšit regulaci teploty a zlepšit odolnost proti nárazu. Tento cíl byl dosažen díky kombinací materiálů EPS a Koroyd®. Revoluční konstrukce Aerocore ™ pohlcuje více energie při nárazu a zároveň zvyšuje proudění vzduchu bez ztráty pohodlí.

 

AIREVAC VENTILATION : Díky venkovním průduchům a vnitřním kanálkům v EPS vložce, odčerpává ventilace AirEvac teplý vzduch z brýlí. Proudění vzduchu uvnitř přilby může být upraveno nastavitelným systémem Regulator
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Smith
Určení pánské
Sluchátka ano
Modelová řada 2018 / 2019
Typ snowboardové helmy