Smith Mission 20/21

100 %
(1 hodnocení)

Foto je ilustrační - helma nemá technologii MISP Mise je jasná: připravenost a spolehlivost. Tato přilba v sobě snoubí klasický styl a trvalé hodnoty. Lehká In - Mold konstrukci s EPS vložkou a technologií Aerocore™ ve spojení se strukturou Koroyd® je schopna absorbovat o 30% více energie. Tato kombinace umožňuje umístit ještě více větracích otvorů, aniž by byla ovlivněna bezpečnost, ochrana či pohodlí jezdce. Konstrukce Aerocore™ zlepšuje ventilaci a regulaci teploty, která ovlivňuje zamlžování... Celý popis

Koupit za 1 511 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Foto je ilustrační - helma nemá technologii MISP

Mise je jasná: připravenost a spolehlivost. Tato přilba v sobě snoubí klasický styl a trvalé hodnoty. Lehká In - Mold konstrukci s EPS vložkou a technologií Aerocore™ ve spojení se strukturou Koroyd® je schopna absorbovat o 30% více energie. Tato kombinace umožňuje umístit ještě více větracích otvorů, aniž by byla ovlivněna bezpečnost, ochrana či pohodlí jezdce.

Konstrukce Aerocore™ zlepšuje ventilaci a regulaci teploty, která ovlivňuje zamlžování brýlí a zvyšuje odolnost při nárazu.

Struktura materiálu Koroyd® s tisíci tvarovanými trubičkami má skvělé absorpční vlastnosti a při nárazu kontrolovaně praskne. Přitom má skvělou prodyšnost, protože systém otevřených buněk umožňuje odvod teplého vzduchu od hlavy, za stálého přísunu vzduchu chladného. Účinné odvětrání zajišťuje 14 otvorů a integrovaná ventilace AirEvac™ 2 poskytuje součinnost při odmlžení brýlí.

Ušnice přilby jsou kompatibilní s audiosystémem Outdoor Tech™.

Hlavní přednosti a parametry:

- klasický styl

- 14 ventilačních otvorů

- konstrukce Aerocore™ ve spojení se strukturou Koroyd® absorbuje o 30% více energie

- ventilace AirEvac™2 nabízí součinnost při odmlžení brýlí díky venkovním průduchům a vnitřním kanálkům v EPS vložce

- lehká In - Mold konstrukce s EPS vložkou

- intuitivní, rychlé a jednoduché nastavení obvodu hlavy kolečkem Dial Fit System

- ušnice Snapfit SL2

- certifikace: ASTM F 2040, CE EN 1077:2007 CLASS B

- hmotnost: ~450 gramů

- velikost: S 51 - 55cm, M 55 - 59cm, L 59 - 63cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Smith
Určení pánské
Modelová řada 2020 / 2021