Smith Skyline

0 %
(0 hodnocení)

SKYLINE – Nový model v naší kolekci s bezrámečkovým designem pro maximalizaci zorného pole. Brýle mají unikátní tvar a design a skvěle padnou do všech modelů helem Smith. Díky technologii ChromaPop mají brýle nejlepší skla na trhu s nejlepším barevným filtrem, odvodem vlhkosti a díky Carbonic-X vnější úpravě jsou velice odolná proti poškrábání. - ChromaPop  sférické sklo s Carbonic-X, TLT, Fog-X. - Střední velikost, - Responsive Fit, - strap se silikonem a zapínáním, - 3 vrstvá DriWix hypoalergení... Celý popis

Koupit za 3 019 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SKYLINE – Nový model v naší kolekci s bezrámečkovým designem pro maximalizaci zorného pole. Brýle mají unikátní tvar a design a skvěle padnou do všech modelů helem Smith. Díky technologii ChromaPop mají brýle nejlepší skla na trhu s nejlepším barevným filtrem, odvodem vlhkosti a díky Carbonic-X vnější úpravě jsou velice odolná proti poškrábání.

- ChromaPop  sférické sklo s Carbonic-X, TLT, Fog-X.

- Střední velikost,

- Responsive Fit,

- strap se silikonem a zapínáním,

- 3 vrstvá DriWix hypoalergení pěna.

- Kompatibilní se všemi modely helem Smith.

- Látkový sáček na brýle z mikrovlákna.

ChromaPop Every day pro celodenní použití zvládnou slunečné počasí i zamračené s lehkým sněžením:

Everyday Rose s propustností 36%

- ChromaPop skla: technologie ChromaPop dokáže filtrovat základní barvy zvlášť, aby se nepřekrývaly, díky tomu jsou barvy mnohem živější a výraznější, lidské oko není tolik namáhané a je schopné mohem rychleji zaostřovat, čímž se snižuje únava. ChromamPop technologie má širší záběr světelných podmínek. Při výběru skel everday máte pokrytí téměř na všechny druhý počasí.

- Sférická skla: vyznačují se horizontálním i vertikálním zakřivením, čímž kopírují tvar oka. Všechna sférická skla Smith používají materiál Carbonic- x a technologii TLT. Díky zakřivení je možné dosáhnout nejvyšší optické čirosti a eliminovat zkreslování. Díky zakřivení také lépe odvádějí vlhkost.

- Materiál Carbonic-x vnější materiál skel odolný proti nárazům a poškrábání. Splňuje optické normy 1. Třídy, zvyšuje zrakovou ostrost

- TLT (Tapered Lens Technology) tzv. zužování čočky. Sklo se zužuje od prostření části ke krajům. Díky tomu se při průniku sklem světlo neláme, ovšem narovnává a tím odbourá možné zkreslení, což znamená, že vidíte se 100% přesností a komfortem.

- FOG-X:ochranná vrstva vnitřního skla proti zamlžení. Mikro drážky jsou vyleptané přímo do vnitřního skla. Díky tomu se nesetřou běžným čištěním.

- Responsive Fit Technology:mřížkovaná konstrukce rámu brýlí se přizpůsobuje dle tvaru obličeje.

- Silicon strap: každé brýle mají na svém strapu silikonový pruh pro fixaci na čepici a helmě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Smith
Určení pánské

Podobné produkty