Smith Squad Xl

100 %
(1 hodnocení)

- SQUAD XL – Největší cylindrické brýle značky Smith. Masivní cylindrická skla z Carbonic-X materiálu jsou pevná a odolná. Technologie Fog-X proti zamlžení a ChromaPop dodává křišťálově čistý výhled. Velikost býlí doplňuje široký strap se silikonem. Základní technologie a velký rozměr jsou ideální pro každodenní využití.   - Cylindrická Carbonic-X skla s technologií ChromaPop, Fog-X a TLT. - V balení 2 skla do hezkého a špatného počasí. - Větší velikost rámečku, - Responsive fit,... Celý popis

Koupit za 3 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

-

SQUAD XL – Největší cylindrické brýle značky Smith. Masivní cylindrická skla z Carbonic-X materiálu jsou pevná a odolná. Technologie Fog-X proti zamlžení a ChromaPop dodává křišťálově čistý výhled. Velikost býlí doplňuje široký strap se silikonem. Základní technologie a velký rozměr jsou ideální pro každodenní využití.

 

-

Cylindrická Carbonic-X skla s technologií ChromaPop, Fog-X a TLT.

-

V balení 2 skla do hezkého a špatného počasí.

-

Větší velikost rámečku,

-

Responsive fit,

-

široký nastavitelný strap se silikonem.

-

3 vrstvá pěná s antibakteriální vrstvou.

-

Kompatibilní se všemi modely helem Smith.

-

Látkový obal na brýle s kapsou na náhradní sklo.

ChromaPop Sun pro slunečné počasí :

Sun Green Mirror s propustností 9%

 

- ChromaPop skla: technologie ChromaPop dokáže filtrovat základní barvy zvlášť, aby se nepřekrývaly, díky tomu jsou barvy mnohem živější a výraznější, lidské oko není tolik namáhané a je schopné mohem rychleji zaostřovat, čímž se snižuje únava. ChromamPop technologie má širší záběr světelných podmínek. Při výběru skel everday máte pokrytí téměř na všechny druhý počasí.

- Cylindrická skla: vyznačují se horizontálním zakřivením. Jsou vyrobená z materiálu Carbonic-x a s technologií TLT i bez ní dle modelu. Poskytují optické standarty 1. třídy.

- Materiál Carbonic-x vnější materiál skel odolný proti nárazům a poškrábání. Splňuje optické normy 1. Třídy, zvyšuje zrakovou ostrost

- TLT (Tapered Lens Technology) tzv. zužování čočky. Sklo se zužuje od prostření části ke krajům. Díky tomu se při průniku sklem světlo neláme, ovšem narovnává a tím odbourá možné zkreslení, což znamená, že vidíte se 100% přesností a komfortem.

- FOG-X:ochranná vrstva vnitřního skla proti zamlžení. Mikro drážky jsou vyleptané přímo do vnitřního skla. Díky tomu se nesetřou běžným čištěním.

- Responsive Fit Technology:mřížkovaná konstrukce rámu brýlí se přizpůsobuje dle tvaru obličeje.

- Silicon strap: každé brýle mají na svém strapu silikonový pruh pro fixaci na čepici a helmě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Smith
Počet skel 2
Určení pánské

Podobné produkty