Šperkovnice Alex, bílá O tomto produktu: Vysoce kvalitní zpracování – ze středně hustých MDF desek, potažených kvalitní umělou kůží je tato šperkovnice stabilní a odolná. S vysoce kvalitním sametem zevnitř, měkký na dotek. Rozměry boxu: 26 x 17 x 18 cm (Š x V x H). Geniální rozdělení – 3 úrovně s praktickým rozložením. 2 zásuvky s kovovými úchyty. Na levé straně 2. zásuvky (14 x 9 x 3,5 cm), lze používat samostatně. Na bočních stranách se 4 háčky k zavěšení řetízků. Velký úložný prostor – díky... Celý popis

Koupit za 1 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Šperkovnice Alex, bílá

O tomto produktu:

Vysoce kvalitní zpracování – ze středně hustých MDF desek, potažených kvalitní umělou kůží je tato šperkovnice stabilní a odolná. S vysoce kvalitním sametem zevnitř, měkký na dotek. Rozměry boxu: 26 x 17 x 18 cm (Š x V x H).
Geniální rozdělení – 3 úrovně s praktickým rozložením. 2 zásuvky s kovovými úchyty. Na levé straně 2. zásuvky (14 x 9 x 3,5 cm), lze používat samostatně. Na bočních stranách se 4 háčky k zavěšení řetízků.
Velký úložný prostor – díky praktickému rozložení, nabízí odkládací schránka různé možnosti pro prsteny, náramky, řetízky a mnoho dalšího. Vše je na svém místě – přehledně a skladně.
Klasický design – zrcátko ve víku vypadá velmi pěkně a elegantně. S praktickým držadlem se dá šperkovnice snadno přepravovat. Vše zůstává vždy po ruce.
Vysoká funkčnost – perfektní pro osobní použití i obchodní využití. Víko je uzamykatelné zámkem. Praktická šperkovnice ochrání vaše šperky před prachem a poškrábáním.

Vlastnosti a parametry:
Materiál - MDF, PU, Sametová látka
Barva - bílá
Rozměr - 26 x 18 x 17 cm
Šířka - 26 cm
Hloubka - 18 cm
Výška - 17 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Songmics
Rozměr 260 x 180 x 170 mm
Barva bílé