Lyže pro všechny sportovce, kteří dělají vše pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny. Díky svému krojení ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce je přitom stále věrná ideálům SPORTEN běžek, pohyb na lyži je přirozený. Stabilizované dřevěné jádro složené z mnoha lamel výběrového dřeva. Lyže vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice pro lepší skluz doplněna tulením pásem v oblasti, kde se běžně maže stoupací vosk. Takto upravená lyže je vhodná na trénink nebo závod... Celý popis

Koupit za 2 669 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Lyže pro všechny sportovce, kteří dělají vše pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny.
Díky svému krojení ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce je přitom stále věrná ideálům SPORTEN běžek, pohyb na lyži je přirozený.
Stabilizované dřevěné jádro složené z mnoha lamel výběrového dřeva. Lyže vhodná na upravené tratě.
Kvalitní sintrovaná skluznice pro lepší skluz doplněna tulením pásem v oblasti, kde se běžně maže stoupací vosk.
Takto upravená lyže je vhodná na trénink nebo závod bez dlouhých příprav s mazáním a můžete ji použít jak na novém prašanu i ve zmrzlé stopě.
Váha páru lyží při délce 182 cm je 1350 g.
Lyže mají podložku NIS pro vázání Rottefella.
Geometrie: 51-46-48 mm
Skluznice:
HM GRAPHITE BASE (grafitová skluznice s vysokým molekulárním číslem pro sportovní řady lyží, obsahuje větší množství aditiva na bázi vosku + další aditiva pro velmi dobrý skluz).
Lyže jsou vybaveny tulením pásem, bez nutnosti mazání stoupacím voskem.
Technologie:
Dřevěné jádro - se skládá z mnoha spojených částí (lamel) vyběrového dřeva pro zajištění stability jádra. U běžeckých lyží se vzduchovými kanálky pro odlehčení,
3D tvarovaný povrch, trojrozměrně tvarovaný povrch lyže nejen vylepšuje vzhled, ale především významně zvyšuje torzní tuhost lyže a napomáhá správnému rozložení fyzikálních sil.
Zobrazit více

Parametry

Zaměření lyží klasické
Typ lyžaře sportovní
Výrobce Sporten
Skluznice skin
Určení pánské
S vázáním ne