Přepravní box Thule Arcos M je prémiový nákladní box se snadným přístupem rozšiřuje úložný prostor vozidla o 300 l. Thule Arcos má nízký profil, který usnadňuje nakládání a vykládání nákladu. Tento nízký profil a zakřivená konstrukce umožňuje kdykoli snadný přístup do zavazadlového prostoru. . Široká nabídka příslušenství Thule otevírá nespočet možností Díky modernímu designovému jazyku působí box Thule Arcos jako přirozené prodloužení vozu, přičemž zároveň snižuje odpor vzduchu.. Box Thule... Celý popis

Koupit za 32 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přepravní box Thule Arcos M je prémiový nákladní box se snadným přístupem rozšiřuje úložný prostor vozidla o 300 l.
Thule Arcos má nízký profil, který usnadňuje nakládání a vykládání nákladu. Tento nízký profil a zakřivená konstrukce umožňuje kdykoli snadný přístup do zavazadlového prostoru. .
Široká nabídka příslušenství Thule otevírá nespočet možností
Díky modernímu designovému jazyku působí box Thule Arcos jako přirozené prodloužení vozu, přičemž zároveň snižuje odpor vzduchu..
Box Thule Arcos je pevný a odolný proti vodě a má tuhou vnější skořepinu, která ochrání váš náklad proti přírodním živlům!
Získejte další úložný prostor s Thule Arcos M 9061
Thule Arcos vám usnadní každodenní život i dobrodružství. Základna a box jsou oddělené a umožňují instalaci jednou osobou v několika jednoduchých krocích. Praktické odtokové otvory usnadňují čištění boxu i v namontovaném stavu.
Tento přepravní box se jednoduše instaluje na platformu k tažnému zařízení. Nespornou výhodou tohoto boxu je, že nemusíte instalovat střešní nosič a následně úložný střešní box, který má vliv nejen na jízdní vlastnosti vašeho vozu, ale také na spotřebu. Thule Arcos M je umístěn v zadní části vašeho vozu stejně tak, jako byste přepravovali kola. Nízko položené umístění nabízí bezproblémový přístup. Základní box je přizpůsoben tak aby jste se jednoduše dostali do pátých dveří. Díky jednoduché manipulaci máte přístup i do zavazadlového prostoru i s namontovaným boxem Thule Arcos M. Neplatí to však u všech vozidel!!! Proto doporučujeme si to nejdříve vyzkoušet aby jste měli jistotu že se do kufru dostanete. 
Snadná instalace: Box se velmi jednoduše instaluje na platformu pro tažné zařízení. Celková váha boxu činí pouhých 20 kg. Proto i práce s ním je velmi snadná. Box je dále vybavený praktickými ergonomickými postranními úchyty, které zabezpečují pohodlnou manipulaci. Když zrovna box nepotřebujete, jednoduše jej uskladníte ve své garáži i ve skříni v tom nejmenším apartmánu.
Specifikace přepravního boxu Thule Arcos M 9061
-  Snadná instalace na platformu Thule Platform 9063
-  Pro instalaci není potřeba žádné nářadí, jen inbus, který je však k boxu přiložen
-  Získejte další úložný prostor ve vašem voze o 300 litrů
-  Prémiový box Thule je vhodný pro převoz sportovního vybavení (2 x golf bag, Thule Chariot, helmy, boty,..), ale současně pro běžné věci převážené v kufru vozidla
-  Snadná manipulace s boxem i uloženými věcmi díky nízké poloze boxu
-  Jednoduchá manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní velikosti
-  Integrované rukojeti pro snadnou manipulaci
-  Atest TÜV
Technické údaje
-  Objem   300 L
-  Rozměry   141 x 78 x 52 cm
-  Nosnost   50 kg
-  Hmotnost   17 kg
-  Barva   Black
-  Číslo modelu   906100
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Thule
Nosnost 50 kg
Hmotnost 26 kg
Objem 300 l
Barva černá