TSG Presto Goggles 3.0

0 %
(0 hodnocení)

Brýle Presto 3.0 forest cedar jsou určeny pro náročné jezdce na horských kolech a MotoX. Jsou vybaveny PC cylindrickým zorníkem se 100% UV ochranou, který má vynikající vlastnosti proti zamlžování a dvojnásobnou ochranu proti poškrábání, a dalším čirým zorníkem pro jízdu při zatažené obloze a v noci. Rám je vyroben z pružného, tvarově přiléhavého TPU, s odnímatelným chráničem nosu, třívrstvou obličejovou pěnou a kloubovými výstupky pro přizpůsobivé a pohodlné nošení. Pásek brýlí má dvojí nastavení... Celý popis

Koupit za 1 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brýle Presto 3.0 forest cedar jsou určeny pro náročné jezdce na horských kolech a MotoX. Jsou vybaveny PC cylindrickým zorníkem se 100% UV ochranou, který má vynikající vlastnosti proti zamlžování a dvojnásobnou ochranu proti poškrábání, a dalším čirým zorníkem pro jízdu při zatažené obloze a v noci.

Rám je vyroben z pružného, tvarově přiléhavého TPU, s odnímatelným chráničem nosu, třívrstvou obličejovou pěnou a kloubovými výstupky pro přizpůsobivé a pohodlné nošení. Pásek brýlí má dvojí nastavení pro bezpečné přizpůsobení a je vybaven přidanou silikonovou rukojetí, která udrží brýle na místě.

 

- 100 % UV protection

- Flexibilní TPU rámeček

- 3 vrstvy pěny pro komfortní umístění na obličeji

- Silikonový pásek proti sklouznutí z helmy

- Cylindrické čočky

- Dvojitá ochrana proti poškrábání

- Anti-fog úprava (povrchová úprava proti zamlžování)

- Součástí je pytlík z mikrovlákna

- Váha 136 g

- Certifikace: EN 1938:2010
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TSG
Určení unisex

Podobné produkty