Vítejte v růžovém motelu! Uppercut Pink Matte Pomade je matná pomáda na vlasy (vlastnostmi naprosto stejná jako klasická Uppercut Matte Pomade) inspirovaná "růžovým motelem", který se stal poutním místem pro skejťáky. Je zalitý sluncem, zahalený do pastelových barev a na dvorku má ikonický prázdný bazén ve tvaru ryby. Proslulý Růžový motel se zapsal do povědomí skejťáků na více než tři desetiletí. Nostalgie vybudovaná klasickým skejtovým filmem z 80. let o brigádě mladých skejťáků hnaných duchem... Celý popis

Koupit za 389 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vítejte v růžovém motelu! Uppercut Pink Matte Pomade je matná pomáda na vlasy (vlastnostmi naprosto stejná jako klasická Uppercut Matte Pomade) inspirovaná "růžovým motelem", který se stal poutním místem pro skejťáky.
Je zalitý sluncem, zahalený do pastelových barev a na dvorku má ikonický prázdný bazén ve tvaru ryby.
Proslulý Růžový motel se zapsal do povědomí skejťáků na více než tři desetiletí. Nostalgie vybudovaná klasickým skejtovým filmem z 80. let o brigádě mladých skejťáků hnaných duchem zábavy. Skupina narazila na klenot v poušti, prázdný bazén a vřelou pohostinnost majitele motelu.
Motel je svým způsobem poutním místem nejen pro skejťáky, ale pro každého, kdo má slabost pro design poloviny století a svobodu, kterou slibuje otevřená cesta.
Vlastnosti

Limitovaná sběratelská edice
Světle růžová barva
Vůně Bay Rum
Střední fixace
Matný efekt pro vlasy
Výkon je naprosto stejný jako u klasické Uppercut matné pomády

Jeden z absolutních bestsellerů a klasika mezi moderním vlasovým stylingem. To je všestranná matná pomáda, která vašemu účesu dodá střední fixaci a přirozený, matný efekt.
Matná pomáda funguje výjimečně dobře ve všech různých délkách a typech vlasů. Byla vytvořena k poskytnutí širokého spektra stylů, od klasických až po moderní.
Nenechte se zmást její krémovou konzistencí. Jakmile ji aplikujete do vlasů, ihned ucítíte dostatečný grip, který zaručí, že účes bude perfektní a fixace dlouhotrvající.
Pomáda je water-based, takže se z vlasů jednoduše vymývá a má skvělou vůni. Tento všestranný produkt rozhodně nesmí chybět ve vaší stylingové výbavě.

Použití
Aplikujte malé množství produktu ideálně do suchých nebo ručníkem vysušených vlasů a dále nastylujte pomocí prstů nebo hřebenu podle svých představ.
Složení
Aqua, Glycerin, Stearic Acid, Hydrogenated Castor Oil, Cyclomethicone, Microcrystalline Wax, Cyclotetrasiloxane, Candelilla Cera, VP/VA Copolymer, PVP, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum (Aroma), Sodium Hydroxide, Caramel, Tetrasodium Edta
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 100 g