USTM 80874

0 %
(0 hodnocení)

Antibakteriální filtr USTM PROTECT najde širokou škálu využití nejen v domácnosti, ale i v potravinářském či chemickém průmyslu. Je určen pro připojení na studenou vodu a splňuje veškeré požadavky pro efektivní filtraci. Jeho hlavní předností je obsah vysoce kvalitního ZINKU, který působí antibakteriálně. Zinek je zapracován jak v těle tak i v hlavě filtru. Zinek se z filtru neodplavuje, tudíž se v průběhu času nesnižuje jeho funkce. Zinek chrání před rozvojem bakteriální flóry. Hlava je opatřena... Celý popis

Koupit za 689 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Antibakteriální filtr USTM PROTECT najde širokou škálu využití nejen v domácnosti, ale i v potravinářském či chemickém průmyslu. Je určen pro připojení na studenou vodu a splňuje veškeré požadavky pro efektivní filtraci. Jeho hlavní předností je obsah vysoce kvalitního ZINKU, který působí antibakteriálně. Zinek je zapracován jak v těle tak i v hlavě filtru. Zinek se z filtru neodplavuje, tudíž se v průběhu času nesnižuje jeho funkce. Zinek chrání před rozvojem bakteriální flóry.
Hlava je opatřena mosaznými 1/2" přípojkami pro vstup i výstup vody a přetlakovým ventilkem, jenž uvolňuje tlak při výměně filtrační vložky. Ve vnitřní části filtru se nachází dva O-kroužky pro maximální nepropustnost. Filtr USTM PROTECT lze montovat samostatně nebo může být spojen v sérii. Filtr je určen pro domácí i komerční použití.

Kvalitně zpracovaný korpus filtru
Průhledné provedení - lepší optická kontrola filtrační vložky
1/2" mosazné přípojky
2 vnitřní O-kroužky pro perfektní těsnost
Ideální pro připojení na celý vodovodní řád i pro 1 vodovodní kohoutek
Snadné připojení k přívodu studené vody
Snadná instalace, žádná elektřina
Připojení samostatně nebo do série
Domácí i komerční použití

Obsah balení:

Korpus filtru
Montážní konzola se šrouby
Montážní klíč
Návod

Parametry a specifikace:

Připojení: 1/2"
Provozní tlak: 8 bar
Minimální provozní teplota: 2 °C
Maximální pracovní teplota: 30 °C
Rozměry: 32 x 10cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce USTM

Podobné produkty