Uvex instinct visor 21/22

0 %
(0 hodnocení)

Lyžařská přilba s integrovaným zorníkem Instinct Visor od značky Uvex nabízí jedinečný komfort, který jistě oceníte během celodenního lyžování. Lyžařská přilba Instinct Visor od značky Uvex nabízí progresivní, sportovní a aerodynamický design, který kombinuje klasickou helmu a prémiový zorník s úpravou proti mlžení supravision®. Zorník je vhodný do jasného až polojasného počasí. Přilba exceluje svojí nízkou hmotností, vysokým komfortem a maximální ochranou. Helma je vybavena nárazu vzdornou technologií... Celý popis

Koupit za 4 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lyžařská přilba s integrovaným zorníkem Instinct Visor od značky Uvex nabízí jedinečný komfort, který jistě oceníte během celodenního lyžování. Lyžařská přilba Instinct Visor od značky Uvex nabízí progresivní, sportovní a aerodynamický design, který kombinuje klasickou helmu a prémiový zorník s úpravou proti mlžení supravision®. Zorník je vhodný do jasného až polojasného počasí. Přilba exceluje svojí nízkou hmotností, vysokým komfortem a maximální ochranou.
Helma je vybavena nárazu vzdornou technologií Hardshell, která se skládá ze dvou plášťů. Vnější polykarbonátová skořepina zajistí maximální bezpečnost, vnitřní plášť ze vstřikované EPS pěny, pak poskytne potřebný komfort a tlumení v případě nárazu. Výhodou této technologie je nízká hmotnost při zachování maximální pevnosti. 
Rám hledí poskytuje zvýšenou stabilitu a vytváří perfektní těsnění kolem přilby a obličeje, takže se nemusíte obávat nepříjemného profouknutí. Zorné pole je extra široké pro snadnou orientaci na svahu. Hledí helmy pohodlně zvednete jednou rukou. U nosu a tváří se nachází předtvarované podložky, které se dokonale přizpůsobí obličeji. Systém IAS zajistí nastavení velikosti helmy tak aby sedla většině lyžařům. Nastavení dokážete upravit i během jízdy pohodlně jednou rukou. 

Fast Adapting System zajistí, že popruhy lze snadno a plynule přizpůsobit přesně tvaru hlavy. Upínací mechanismu Monomatic je umístěný pod bradou a můžete si ho nastavit přesně dle vašich potřeb, zapínání se pohodlně ovládá pomocí jednoho tlačítka a zvládnete to jednou rukou. Konstrukce je plochá, aby nedocházelo k přetáčení v rukou. 
Hlavní vlastnosti přilby Uvex Instinct Visor:

All-mountain
Hardshell technologie výroby přilby
Monomatic snadno ovladatelné zapínání
Fast Adapting System - praktické a jednoduché zapínání
uzavíratelné větrací otvory 
třístupňový mechanismus zorníku
úprava proti mlžení supravision® antifog
pod zorníkem lze nosit jakékoli brýle (OTG)
příjemné polstrování a perforovaná kožená podšívka
vylepšená akustika
vyrobeno v Německu
hmotnost od 650g
splňuje normu EN 1077:2007 B

Specifikace zorníku:

černá (black mat)

litemirror silver lasergold lite, Cat.: S2

šedá (rhino mat)

litemirror silver lasergold lite, Cat.: S2

Představení technologie Uvex Supravision (AJ):
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Uvex
Určení dámské
Modelová řada 2021 / 2022
Typ lyžařské přilby
Se štítem ano