UVEX WANTED VISOR 23/24

0 %
(0 hodnocení)

Lyžařská helma Uvex Wanted Visor s mimořádně odolnou hardSHELL konstrukcí a zrcadlovým štítem s kategorií filtru 2. Použitím této konstrukční metody vznikl prostor pro integraci aktivního větracího systému. Vzduch proudí uzavíratelnými větracími otvory ve vnějším plášti a prochází kanály ve vnitřním plášti, čímž vytváří vyvážené vnitřní klima v celé přilbě. Pomocí nastavitelného 3D IAS fit systému lze nastavit velikost přilby do šířky i do výšky tak, aby pevně a pohodlně držela na hlavě. Zrcadlový... Celý popis

Koupit za 4 248 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lyžařská helma Uvex Wanted Visor s mimořádně odolnou hardSHELL konstrukcí a zrcadlovým štítem s kategorií filtru 2. Použitím této konstrukční metody vznikl prostor pro integraci aktivního větracího systému. Vzduch proudí uzavíratelnými větracími otvory ve vnějším plášti a prochází kanály ve vnitřním plášti, čímž vytváří vyvážené vnitřní klima v celé přilbě.

Pomocí nastavitelného 3D IAS fit systému lze nastavit velikost přilby do šířky i do výšky tak, aby pevně a pohodlně držela na hlavě.

Zrcadlový štít s kategorií filtru s2 je vhodný do polooblačného počasí a propouští 19 až 43% slunečního světla. Samozřejmostí je 100% ochrana před UV zářením a s povrchovou úpravou proti zamlžování supravision® zajišťuje perfektní vidění při každém sjezdu.

Pomocí monomatic systému lze snadno a rychle zapnout popruhy přilby jednou rukou.

Váha přilby je 665 g.

hardSHELL.
Přilba je z tvrdého vnějšího pláště a vnitřní EPS vrstvy. Efektivní bezpečnostní kombinace dělá přilbu odolnou proti nárazům a vnitřním vrstva je tlumí. Pro maximální bezpečnost a nejvyšší komfort.

EPS.
Ochranný materiál obsahující mikroskopické vzduchové komory, které efektivně absorbují nárazové síly při pádu. EPS vrstva je vstřikovaná přímo do vnější skořepiny přilby. Vzniká jednolitý celek, který chrání hlavu před nárazem a tlumí ho.

Supravision®.
Unikátní technologie brání zamlžování zorníku, umožňuje jeho extrémní ochranu proti poškrábání z vnější strany a nepřitržitou ochranu proti orosení zevnitř. 

3D IAS fit systém.
Sofistikovaný systém IAS poskytuje optimální nastavení velikosti přilby na různé velikosti a tvary hlavy jednoduchým otočením nastavovacího kolečka. Prostor uvnitř přilby se přizpůsobí na obvod hlavy.

Vent systém.
Speciálně navržené větrací otvory nasávají čerstvý vzduch a odvádí teplý vzduchu, tím se zabrání nepříjemnému hromadění nežádoucího teplace uvnitř přilby.

Monomatic.
Umožňuje pohodlné a rychlé zapnutí a odepnutí popruhu přilby jednoduchým stlačením, které hravě zvládnete jednou rukou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Uvex
Určení unisex
Se štítem ano