Odstraňovač skvrn na bílé prádlo Výkonný proti mnoha skvrnám Pro předúpravu Bez chloru Vanish Oxi Action Multi-Stain Prewash Spray s aktivním kyslíkem účinně odstraňuje skvrny z bílého prádla. Dokonce i odolné skvrny od make-upu a jídla. Popis: bez chloru na bílé prádlo Vedlejší: Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte připraven obal nebo štítek. Držte mimo dosah dětí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Po použití důkladně umyjte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Stávající... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Odstraňovač skvrn na bílé prádlo
Výkonný proti mnoha skvrnám
Pro předúpravu
Bez chloru

Vanish Oxi Action Multi-Stain Prewash Spray s aktivním kyslíkem účinně odstraňuje skvrny z bílého prádla. Dokonce i odolné skvrny od make-upu a jídla.

Popis:

bez chloru
na bílé prádlo

Vedlejší:

Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte připraven obal nebo štítek.
Držte mimo dosah dětí.
Uchovávejte pouze v původním obalu.
Po použití důkladně umyjte.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Stávající kontaktní čočky
Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.
Zachyťte rozlitý materiál, aby nedošlo k poškození materiálu.

Pokyny pro skladování:
Vždy dodržujte pokyny výrobce týkající se péče. Nastříkejte na skvrny, lehce vtřete, nechejte působit maximálně 5 minut, poté umyjte jako obvykle. Bezpečné na bílý textil, pokud se používá podle pokynů výrobce. Vždy předem zkontrolujte stálost barev a kompatibilitu materiálů na nenápadném místě. Opláchněte a nechte zaschnout. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na utěsněné nebo ošetřené povrchy (jako je dřevo, kov atd.). Nepoužívejte na textilie s kovovými částmi a / nebo nehořlavé povrchy. Nepoužívejte na textilie, které vyžadují suché čištění. Nenechte výrobek zaschnout na textilu (max. 5 minut. Doba kontaktu s výrobkem). Nemíchejte s jinými produkty. Nepolykej. Pokud došlo ke spolknutí produktu, vyhledejte lékaře! Skladujte na chladném a suchém místě.
Zobrazit více

Parametry

Značka Vanish
Objem 0.5 l
Výrobce Hoffmanns Vanish