Vasagle Ullys High

80 %
(1 hodnocení)

O produktu: Tento unikátní botník nezaujme pouze svým vzhledem, ale také praktičností. Hodí se do vstupního prostoru, nebo i kdekoliv uvnitř Vašeho interiéru. Získejte odkládací prostor se stylovým povrchem ve vzhledu dřeva, botník se 4 černými mřížkami a dekorativní kus nábytku pro váš vstupní prostor. 4 otevřené přihrádky s ocelovými mřížkami nabídne spoustu místa pro vaše boty, tašky, klíče, rámečky nebo pěkný puket růží ( police na boty vždy nosnost až 5 kg). Zcela nekomplikované: Díky přehlednému... Celý popis

Koupit za 3 296 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

O produktu:
Tento unikátní botník nezaujme pouze svým vzhledem, ale také praktičností. Hodí se do vstupního prostoru, nebo i kdekoliv uvnitř Vašeho interiéru.
Získejte odkládací prostor se stylovým povrchem ve vzhledu dřeva, botník se 4 černými mřížkami a dekorativní kus nábytku pro váš vstupní prostor.
4 otevřené přihrádky s ocelovými mřížkami nabídne spoustu místa pro vaše boty, tašky, klíče, rámečky nebo pěkný puket růží ( police na boty vždy nosnost až 5 kg).
Zcela nekomplikované: Díky přehlednému počtu jednotlivých dílů a snadno srozumitelnému návodu lze tento organizér na boty zcela jednoduše sestavit v několika krocích.
Díky nastavitelným nožkám zdolá tento botník i nerovné povrchy. Navíc tam, kde jsou dlaždice nebo parkety poskytuje ochranu před poškrábáním.
Parametry:
Materiál: dřevotřísková deska
Barva: rustikální hnědá
Rozměry produktu: ‎100 x 30 x 92.5 cm
Hmotnost položky‎: 10.6 kg
Maximální doporučené zatížení‎: 10 kg
Je potřeba montáž‎: Ano
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vasagle
Šířka 100 cm
Výška 92.5 cm
Hloubka 30 cm
Hmotnost 11.9 kg
Barva hnědé
Materiál dřevotřískové

Podobné produkty