Vasagle Ullys High

60 %
(1 hodnocení)

Kovový botník Terry, hnědá / černá O tomto produktu: SILNÝ DESIGN: 4 otevřené police s hustou ocelovou sítí nabízejí dostatek prostoru pro vaše boty - tašky, klíče, rámy na obrazy nebo hezkou kytici růží (horní plocha pojme až 10 kg, police na boty každá až 5 kg) NEKOMPLIKOVANÉ: Tento regál na boty lze snadno sestavit v několika krocích, protože obsahuje pouze několik jednotlivých dílů a jeho snadno srozumitelné pokyny. Tento botník a lavice na boty, vybavený nastavitelnými nožičkami, obstojí... Celý popis

Koupit za 3 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kovový botník Terry, hnědá / černá

O tomto produktu:
SILNÝ DESIGN: 4 otevřené police s hustou ocelovou sítí nabízejí dostatek prostoru pro vaše boty - tašky, klíče, rámy na obrazy nebo hezkou kytici růží (horní plocha pojme až 10 kg, police na boty každá až 5 kg)
NEKOMPLIKOVANÉ: Tento regál na boty lze snadno sestavit v několika krocích, protože obsahuje pouze několik jednotlivých dílů a jeho snadno srozumitelné pokyny.
Tento botník a lavice na boty, vybavený nastavitelnými nožičkami, obstojí ve zkoušce i na nerovných podlahách - také vaše dlažba i podlahy jsou chráněny před poškrábáním.
CO ZÍSKÁTE: 5 patrový botník s ilustrovaným návodem, montážní taškou a atraktivním designem.

Vlastnosti a parametry:
Materiál - Dřevotříska, ocel
Barva - vintage hnědá, černá
Rozměr - 100 x 30 x 92,5 cm
Šířka - 100 cm
Hloubka - 30 cm
Výška - 92,5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vasagle
Šířka 100 cm
Výška 92.5 cm
Hloubka 30 cm
Hmotnost 11.9 kg
Barva hnědé
Materiál dřevotřískové

Podobné produkty