Nechte se překvapit skvělou chutí! Kakaové boby hrají spolu s kešu oříšky úžasnou symfonii, lahodící nejen jazyku. Výborně se totiž doplňují také v obsahu blahodárných živin. Jsou výborným prostředkem, jak dodat tělu energii, dobrou náladu a jasnou mysl.  Nepražené kousky kakaových bobů jsou zajímavým zdrojem živin, například železa, hořčíku, draslíku a fosforu. Kešu oříšky vedle lahodné chuti skrývají i mnoho cenných látek, pracujících pro blaho člověka. My jsme obě pochoutky spojili dohromady... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nechte se překvapit skvělou chutí! Kakaové boby hrají spolu s kešu oříšky úžasnou symfonii, lahodící nejen jazyku. Výborně se totiž doplňují také v obsahu blahodárných živin. Jsou výborným prostředkem, jak dodat tělu energii, dobrou náladu a jasnou mysl. 

Nepražené kousky kakaových bobů jsou zajímavým zdrojem živin, například železa, hořčíku, draslíku a fosforu. Kešu oříšky vedle lahodné chuti skrývají i mnoho cenných látek, pracujících pro blaho člověka.

My jsme obě pochoutky spojili dohromady a přisladili špetkou přírodního kokosového cukru. Vznikla tak pro vás jedinečná dobrůtka z přírody, umožňující zdravé mlsání s klidný srdcem.

Křupne na jazyku – pohladí po duši. S touto pochoutkou zaručeně nešlápnete vedle na návštěvách, večírcích, firemních akcích i oslavách. Sklidí úspěch také jako dárek. Jistě si ji zasloužíte i vy sami – jako chutnou a výživnou svačinku v práci, doma i na cestách.

vychutnejte si Cashew Cacao Clusters

Drcené kakaové boby s kešu v kokosovém cukru – naprosto delikátní křupavé potěšení! Neznáme lahodnější kombinaci přírodních ingrediencí, která by člověku lépe dodala energii a podpořila tělo i psychiku látkami prospěšnými zejména během stresu. A navíc tolik potěšila.Vyzkoušejte také! U každého, kdo tuto dobrotu poprvé ochutná, vyvolá naprostý WOW efekt. 

A rozhodně nejde o pochoutku, kterou byste si měli zakazovat. Ba naopak – toto mlsání vás zásobí mnoha cennými živinami. Při dodržení zásad pestré racionální stravy je Cashew Cacao Clusters vhodný zdroj kvalitní energie. 

Lahodná kombinace přírodních superfoods přispívá k obnově sil a pocitu blaha například v momentech fyzické únavy. Kešu oříšky, stejně jako kakaové boby, jsou přirozeným zdrojem minerálních látek a prospěšných tuků. Nepražené kakaové boby, právem nazývané „pokrm bohů“, představují výborný prostředek pro lehké „nakopnutí“, povzbuzení myšlení a povznesení nálady. Obsahují také množství antioxidantů se spoustou zdravotních benefitů. Kokosový cukr dodává směsi lehce sladkou chuť s benefitem nižšího glykemického indexu oproti běžnému rafinovanému cukru.

Příběh kakaa, které otevírá srdce

Již v dobách hluboce před naším letopočtem bylo „posvátné“ kakao jihoamerickými indiány používáno jako ceremoniální prostředek. Šamani užívali nepražené kakaové boby za účelem zažehnání negativity, otevření euforických stavů a propojení s energií vlastního středu – energií srdce. Optikou tradice východních náboženství (zejména hinduismu) bychom mohli říci, že tento „pokrm bohů“ má potenciál otevřít srdeční čakru. A to zejména díky množství účinných látek, kterými tato rostlina oplývá.

Tajemství přípravy této pochoutky

Kokosový cukr a mořská sůl se rozpustí ve vodě a zamíchají se dohromady společně s kešu oříšky a kakaovými zlomky. Vzniklá směs se rozetře na plechy a suší při nízké teplotě do 46 °C. 

Tento šetrný výrobní postup zajišťuje zachování maximálních výživových hodnot i skvělé chuti. Pochoutka je výborně křupavá, jedinečný chuťový efekt vytváří zejména vysoká kvalita surovin. 

Jak je to s kokosovým cukrem?

Kokosový cukr je skvělým přírodním sladidlem. Má jemnou chuť, podobnou medu z divoce rostoucích květin, nižší glykemický index než běžný rafinovaný cukr.Kokosový cukr se získává z nektaru tropických kokosových palmových květů v Indonésii. Po sesbírání se nektar uvaří. Tím se vytvoří karamel, který se poté rozdrtí na jemný krystal.

Další informace

Nutriční hodnoty

ve 100 g

Energetická hodnota

2281 kJ / 547 kcal

Tuky

37 g

    z toho nasycené

18 g

Sacharidy 

36 g

   z toho cukry

19 g

Vláknina

13 g

Bílkoviny

14 g

Sůl

0,64 g

Složení:  

bio kešu zlomky (40 %), bio kakaové zlomky (39 %), bio kokosový cukr, voda, mořská sůl

Certifikace: 

Veškeré suroviny jsou BIO certifikované, kromě soli. 

Alergeny:

obsahuje kešu ořechy.

Skladování:

Uchovávejte na suchém chladném a temném místě.

Upozo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vitalvibe
Hmotnost 250 g