W-Tec Quartzo

96 %
(6 hodnocení)

Moto boty W-TEC Quartzo jsou vysokou obuví vyrobenou ze silné a odolné syntetické kůže určenou na čtyřkolky, enduro nebo hobby motokros. Spolehlivá robustní protiskluzová podrážka odolná vůči olejům, velké množství chráničů a výztuží na strategických místech nebo přítomnost reflexních prvků nabízí maximální stupeň bezpečnosti. Systém zapínání je tvořen dvěma praktickými přezkami s možností polohování a utahování. To pak ještě doplňuje suchý zip na horní části boty. Použité dvojité švy podporují... Celý popis

Koupit za 2 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Moto boty W-TEC Quartzo jsou vysokou obuví vyrobenou ze silné a odolné syntetické kůže určenou na čtyřkolky, enduro nebo hobby motokros. Spolehlivá robustní protiskluzová podrážka odolná vůči olejům, velké množství chráničů a výztuží na strategických místech nebo přítomnost reflexních prvků nabízí maximální stupeň bezpečnosti.

Systém zapínání je tvořen dvěma praktickými přezkami s možností polohování a utahování. To pak ještě doplňuje suchý zip na horní části boty. Použité dvojité švy podporují pevnost této obuvi a zvyšují odolnost. Pohyb jako takový však není díky strečovým žebrovaným panelům nijak omezován. Drobné ventilační otvory pak mají na starost optimální vnitřní klima i při vysokých teplotách. Dalším příjemným detailem je líbivý semišový povrch umístěný v panelu na straně ke stroji. Na boty W-TEC Quartzo se můžete dozajista spolehnout a díky jejich propracovanému designu si je určitě oblíbíte.

Technický popis:

- zpevněná špička, pata a oblast kolem holeně

- ochrana v oblasti kotníku z obou stran

- vyztužení v oblasti řadičky

- vnější plastový chránič kotníku s integrovaným ventilačním otvorem

- dvojité švy

- zapínání na kombinaci suchého zipu a přezky s utahovacím systémem a možností rychlého povolení

- přední a zadní elastický žebrovaný panel

- reflexní prvek na patou

- robustní protiskluzová pryžová podrážka, odolná vůči vodě, olejům a benzínu

- panel s jemným semišovým povrchem na straně k motocyklu

- materiál: kůže (vnější), 100% polyester (podšívka)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce W-tec
Zapínání suchý zip
Nepromokavé ne
Zesílení v oblasti řazení ano
Reflexní prvky ano

Podobné produkty