We Play KC2803 Linkits

0 %
(0 hodnocení)

Stavebnice Linkits Weplay obsahuje 95 kusů vzájemně spojovatelných dílů v jasných zářivých barvách - červená, žlutá, zelená, oranžová a modrá. Stavebnice je vyrobena z vysoce kvalitního a trvanlivého materiálu EVA. Jednotlivé díly jsou lehké a měkčené. Středovou "zátku" lze z bloku odstranit jednoduchým kroucením nebo vytlačením což pomáhá dětem zvládat otáčivé pohyby rukou. S WePlay Linkits si děti mohou hrát, tvořit, vymýšlet a stavět 2D a 3D modely. Dochází k rozvoji prostorového vnímání, logického... Celý popis

Koupit za 4 165 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stavebnice Linkits Weplay obsahuje 95 kusů vzájemně spojovatelných dílů v jasných zářivých barvách - červená, žlutá, zelená, oranžová a modrá. Stavebnice je vyrobena z vysoce kvalitního a trvanlivého materiálu EVA. Jednotlivé díly jsou lehké a měkčené.

Středovou "zátku" lze z bloku odstranit jednoduchým kroucením nebo vytlačením což pomáhá dětem zvládat otáčivé pohyby rukou.

S WePlay Linkits si děti mohou hrát, tvořit, vymýšlet a stavět 2D a 3D modely. Dochází k rozvoji prostorového vnímání, logického myšlení, jemné motoriky, dětské kreativity, představivosti a fantazie.

Hra podporuje týmovu spolupráci a vzájemnou interakci. Tento úžasný výrobek může být využit pro tvůrčí hry, cvičení, pohyb, rovnováhu a koordinaci. Vhodné i pro děti se speciálními potřebami.

Univerzální stavebnice obsahuje tři typy modulů - oválný díl se dvěma otvory, jednotlivý díl s otvorem a válce (vnitřní zátky) pro spojení.

Věk:  2 +
Váha:  2,08 kg
Materiál:  EVA
Země původu:  Tchaj-wan
Balení obsahuje:  Oválný díl se dvěma otvory 5 x 8 x 16 cm - 5x od každé barvy, Jednotlivý díl s otvorem 5 x 8 cm - 2x od každé barvy, Válce - zátky 5 x 5,3 cm 12x od barvyváha: 0,50kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Weplay