Xiaomi 4 Lite 2nd Gen

0 %
(0 hodnocení)

Využijte výhody jednoduchého cestování s vylepšenou elektrickou koloběžkou druhé generace! Proč zrovna Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen)? Protože se jedná o jednoduchý a naprosto flexibilní způsob cestování, kdy se nemusíte na nic vázat – zkrátka se pro ni rozhodnete a jedete. Zjednodušený design koloběžky pomáhá vylepšit celkový zážitek z jízdy a 10 palců velké pneumatiky tlumí nárazy při jízdě v nerovném terénu tak, aby byla jízda co nejpohodlnější. Na jedno nabití ujedete až 25 km a... Celý popis

Koupit za 7 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Využijte výhody jednoduchého cestování s vylepšenou elektrickou koloběžkou druhé generace!
Proč zrovna Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen)?
Protože se jedná o jednoduchý a naprosto flexibilní způsob cestování, kdy se nemusíte na nic vázat – zkrátka se pro ni rozhodnete a jedete. Zjednodušený design koloběžky pomáhá vylepšit celkový zážitek z jízdy a 10 palců velké pneumatiky tlumí nárazy při jízdě v nerovném terénu tak, aby byla jízda co nejpohodlnější. Na jedno nabití ujedete až 25 km a nejvyšší možná rychlost je 25 km/h. Se Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) se nemusíte bát ani kopečků – maximální možný sklon je 15 %. Dvoukotoučové brzdy se systémem E-ABS zajišťují bezpečnější jízdu a těšit se můžete i na množství funkcí, které můžete ovládat v aplikaci Xiaomi Home.
Základní specifikace:

- Hmotnost: 16,2 kg
- Rozměry: 121,9 × 44 × 114,1 cm
- Průměr předního a zadního kola: 10”
- Nosnost (maximum): 100 kg
- Max. úhel stoupání: 15 %
- Výška uživatele: 120 až 200 cm
- Doporučený věk: od 16 do 50 let
- Jmenovitý výkon: 300 W
- Maximální výkon: 400 W
- Provozní teploty: -10 °C až 40 °C
- Teplota skladování: -20 °C až 45 °C
- Maximální rychlost: 25 km/h
- Maximální dojezd: 25 km
- Kapacita baterie: 10 400 mAh
- Typ baterie: Lithium-iontová
- Doba nabíjení: přibližně 8 hodin
- Duální brzdový systém: E-ABS, bubnové brzdy
- Materiál: přírodní kaučuk, syntetický kaučuk, pryskyřice + kord
- Displej: LED displej se zobrazením rychlosti/baterie/stavu/režimu
- Stupeň krytí: IPX4
- Kompatibilita: Android 4.3 nebo iOS 9.0 a vyšší
- Bluetooth 4.1 BLE a novější
- Aplikace: Xiaomi Home / Mi Home
Jaké jsou výhody Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen)?
Mezi hlavní výhody této koloběžky patří stylový design a stabilní výkon. Aerodynamický design je inspirován linií koňského hřbetu a s rámem z vysoce pevné uhlíkové oceli se vám bude Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) ovládat jedna báseň. Koloběžka podporuje maximální zatížení do 100 kg a díky 10palcovým pneumatikám bude jízda i v nerovném nebo kamenitém terénu pohodlná. To zajišťuje také vylepšený systém tlumení nárazů.

S maximálním dojezdem 25 km se snadno dopravíte na místo určení – a to tam i zpět. Pro dojíždění do práce nebo pojížďky po městě je Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) naprosto dostačující.

Dlouhá výdrž baterie s kapacitou 10 400 mAh vám umožní dojet kamkoli v okruhu 5 km a životnost baterie koloběžky je chráněna 6 mechanismy ochrany, mezi které patří ochrana proti přebití, ochrana proti nadměrnému vybití, ochrana před vysokým napětím, ochrana proti přehřátí, ochrana proti zkratu a nadproudová ochrana.

300W bezkomutátorový motor s Hallovým efektem okamžitě generuje energii pro dynamickou jízdu s rychlým „odpichem“, kdy s maximálním výkonem až 400 W koloběžka také snadněji zrychluje.
Pro koho jsou koloběžka Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) určené?
Doporučujeme ji všem uživatelům, kteří se nebojí dobrodružné jízdy na čerstvém vzduchu. Koloběžka je také ideální pro flexibilní jedince, kteří se často potřebují přemisťovat na krátké vzdálenosti. Vhodná je hlavně do města, kde jsou velké problémy s parkováním.
Čím vás Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) dostane?
S max. s výkonem až 390 W, koloběžka snadněji zrychluje, což jí umožňuje zdolat až 15% sklon povrchu, takže s ní v pohodě vyjedete i menší kopeček. Disponuje 3 rychlostními režimy, jako je režim pro chodce s rychlostí 6 km/h, standardní režim s rychlostí 15 km/h a sportovní režim s rychlostí 25 km/h.

Vaší bezpečnosti ve večerních hodinách nebo při nevlídném počasí pomáhá poutavé zadní světlo. Jeho blikající signály upozorňují chodce a vozidla za vámi a zvyšují tak celkovou bezpečnost jízdy. Přední světlomet má zase vysokou svítivost, kdy je jeho dosah osvětlení od 2 do 8 metrů, takže vám poskytuje jasný výhled obzvlášť během nočních jízd.

Dvojitý brzdový systém s bubnovou brzdou a zadní E-ABS zajišťuje účinné brzdění a zkracuje brzdnou dráhu, takže se můžete spolehnout na bezpečnou a stabilní jízdu.

Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) připojíte k aplikaci Mi Home/Xiaomi Home – budete tak mít přístup k řadě funkcí, které vám umožní efektivně spravovat cestovní data a užívat si svoji jízdu naplno. Mezi sledované funkce patří například náhled zbývajících kilometrů, stavu baterie nebo funkce zámku motoru.

Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) má certifikaci voděodolnosti IPX4, takže se nemusíte bát ani jízdy v dešti. Koloběžka je navíc lehká (16,2 kg), skladná a lehce ji složíte i rozložíte pouze ve 3 jednoduchých krocích.
Potřebujete poradit?
Všem svým zákazníkům poskytujeme kvalitní zákaznický servis, proto jsme pro vás k dispozici každý pracovní den od 9:30 do 18:00. Sídlíme v Brně, takže se můžete zastavit i osobně, velmi rádi vám poradíme. Těšíme se na vás! Více informací naleznete ZDE.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Výkon 400 W
Hmotnost 15.4 kg
Nosnost 100 kg
Max. rychlost 25 km/h
Dojezd 25 km
Kapacita baterie 10400 mAh
Skládací ano
Rozměry 1 141 x 440 x 1 224 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty