Xiaomi S10+

94 %
(16 hodnocení)

Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum S10+ Laserová navigace Moderní designové provedení Funkce mopu a vysavače Ovladatelný přes telefon Vysavač s hlučností cca 60 dB Sací tlak až 4000 Pa Vysokokapacitní 5200 mAh Li-ion baterie Možnost nastavení úklidových zón Představení robotického vysavače Xiaomi Robot Vacuum S10+ Xiaomi Robot Vacuum S10+ bude vaším asistentem pro co největší ulehčení vysávání. Filtrace vzduchu probíhá přes hepa filtr, který zajistí, že se z vysavače nebude vířit prach. Sběrná... Celý popis

Koupit za 7 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum S10+
Laserová navigace
Moderní designové provedení
Funkce mopu a vysavače
Ovladatelný přes telefon
Vysavač s hlučností cca 60 dB
Sací tlak až 4000 Pa
Vysokokapacitní 5200 mAh Li-ion baterie
Možnost nastavení úklidových zón
Představení robotického vysavače Xiaomi Robot Vacuum S10+
Xiaomi Robot Vacuum S10+ bude vaším asistentem pro co největší ulehčení vysávání. Filtrace vzduchu probíhá přes hepa filtr, který zajistí, že se z vysavače nebude vířit prach. Sběrná nádoba na prach, která obsáhne 0,45 l je vhodná pro vysávání malých, či středně velkých prostor. Robotický vysavač skvěle poslouží na všechny druhy podlah. Nedílnou součástí robotického vysavače Xiaomi je funkce časového rozvržení, se kterou snadno nastavíte dobu, kdy bude vysávat.
Efektivní úklid
Mopovací podložky z tkaných látek (80% polyester + 20% modifikované polypropylenové vlákno) rovnoměrně zadržují vlhkost.
Silný výkon čištění při vytírání účinně odstraňuje skvrny na podlaze a dokáže účinně chránit podlahové povrchy v celém domě.
Jednoduchá obsluha
Ovládejte činnost robota, aniž byste se museli pohnout z pohovky. Zařízení je kompatibilní se službami Amazon Alexa a Google Home, takže pro spuštění zařízení, zastavení jeho činnosti nebo nasměrování do dokovací stanice postačí jednoduché hlasové příkazy. K dispozici máte také speciální aplikaci, která vám mimo jiné umožňuje vytvářet plány nebo nastavovat režim úklidu pro jednotlivé místnosti.
Výkonný sací ventilátor s tlakem 4 000 Pa
Silnější sací výkon ventilátoru umožňuje efektivnější úklid domácnosti. Díky síle 4 000 Pa snadno zastane každodenní vysávání a mopování. Čtyři nastavení sacího výkonu vám umožní odstranit najednou prach, vlasy i velké částice.
Výkonná baterie
Baterie o kapacitě 5 200 mAh zajistí výdrž až 2 hodiny v režimu úklidu v tichém režimu nastavení a zajistí vám více úklidu. Robot je schopen na jedno nabití ve standardním režimu uklidit plochu o velikosti více než 200 m², což je více než dostačující k úklidu velkých místností.
Překoná všechny překážky
Identifikace překážek s milimetrovou přesností. Robot se přesně vyhýbá a zajišťuje méně nárazů i v prostředí se slabým osvětlením.
Technická specifikace:

Model: Xiaomi Robot Vacuum S10+
Barva: bílá
Baterie: Li-ion
Kapacita baterie: 5200 mAh
Sací tlak: 4000 Pa
Hlučnost: cca 60 dB
Rozměry: 35 × 35 × 9,7 cm
Doba provozu: až 120 min.
Max. plocha pokrytí: cca 200 m²
Možnost mopování: ano
Objem odpadní nádobky: 450 ml
Objem nádobky na vodu: 200 ml
Podporované typy povrchů: všechny
Zone cleaning: ano
Wi-Fi: ano
Ovládání přes telefon: ano
Název aplikace: Mi Home - Android / iOS

Obsah balení: 1x Xiaomi Robot Vacuum S10+ (součástí je i Li-Ion baterie) 1x Hlavní kartáč 1x Nabíjecí stanice 1x Napájecí kabel 1x Odpadní nádobka 1x Nádobka na vodu 2x Držák mopovací textilie 2x Mopovací textilie 1x Boční kartáček 1x Čistící nástroj 1x Uživatelský CZ manuál
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Typ podlah tvrdé podlahy/koberce
HEPA filtr ano
Hlučnost 55 dB
Příkon 50 W
Sací výkon 4000 Pa
Barva bílá
Mopování a vysávání 2v1 ano
Rozeznání překážek bezdotykové
Časovač ano
Dálkové ovládání ano
Virtuální zábrana ano
Wifi připojení ano
UV lampa ne
Rotační kartáče ano
Detekce schodů ano
Systém proti zamotání kabelů ne
Automatické vysypání ne
Navigace ano
Na zvířecí chlupy ano
S kamerou ne
Hmotnost 3.8 kg
Výška robota 9.7 cm
Typ akumulátoru Li-Ion
Automatické dobíjení ano
Kapacita akumulátoru 5200 mAh
Doba provozu 120 min
Doba nabíjení 6 h
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty