Prací gel se zvýšenou účinností na sportovní oblečení z umělých i přírodních vláken (kromě vlny). Poradí si se špínou, potem i zatuchlým textilem. Zachovává funkčnost speciálních materiálů používaných na prádlo pro sportovní a outdoorové aktivity. A svěže voní po BIO esenciálním oleji z eukalyptu. Sportovní prádlo dostává pořádně zabrat, a proto potřebuje speciální péči. Vyvinuli jsme prací gel, který skvěle vypere i důkladně propocené a zašpiněné kousky a zároveň neobsahuje dráždivé látky a snadno... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prací gel se zvýšenou účinností na sportovní oblečení z umělých i přírodních vláken (kromě vlny). Poradí si se špínou, potem i zatuchlým textilem. Zachovává funkčnost speciálních materiálů používaných na prádlo pro sportovní a outdoorové aktivity. A svěže voní po BIO esenciálním oleji z eukalyptu.

Sportovní prádlo dostává pořádně zabrat, a proto potřebuje speciální péči. Vyvinuli jsme prací gel, který skvěle vypere i důkladně propocené a zašpiněné kousky a zároveň neobsahuje dráždivé látky a snadno se odbourává v přírodě.

K ČEMU SE POUŽÍVÁ

- Na praní sportovního, outdoorového a volnočasového oblečení v pračce i v ruce (kromě vlny a merina).

- Jeho zesílený prací účinek můžete využít také při praní jakéhokoliv jiného barevného prádla (s výjimkou dětských plen, zejména flísových vkládaček – nemuselo by jim svědčit obsažené mýdlo).

PRACÍ GEL JE IDEÁLNÍ POKUD:

Dáváte přednost produktům s přírodním složením.

- Tento gel mícháme pouze ze 6 čistých surovin. Sílu mu dodávají draselné mýdlo z kokosového oleje, cukerné tenzidy a šetrný změkčovač vody MGDA. Vaše kůže tak nebude v kontaktu s potenciálně rizikovými látkami, které mohou ulpívat na textilu (ropné deriváty, optické rozjasňovače, barviva, syntetické parfémy, konzervanty).

Hledáte produkty bez umělých parfémů.

- Gelu dodává svěží vůni pouze BIO esenciální olej z eukalyptu. Tuto silici jsme zvolili, protože její výrazné aroma potlačuje nepříjemné pachy.

Hledáte veganské prostředky.

- Tento prací gel na rostlinné bázi neobsahuje žádné živočišné složky.

Snažíte se o své prádlo pečovat udržitelným způsobem.

- Po pracím gelu nezůstávají nežádoucí rezidua náročná pro životní prostředí. Minimální ekologickou stopu tohoto produktu potvrzuje prestižní certifikát Ecogarantie.

Chcete se vyhnout jednorázovým obalovým plastům.

- Produkt balíme do lahví z recyklovaného a recyklovatelného plastu (rPET) a do vratných kanystrů (5 a 25 l), ze kterých můžete lahve opakovaně doplňovat.

JAK SE POOUŽÍVÁ

- Při ručním praní přidáme cca 15 ml do prací lázně.

- Do pračky dávkujeme 30 ml prostředku na 4,5 kg prádla.

- Pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 °C (pro snazší rozpouštění např. potu a mastnoty).

- Při tvrdé vodě zvýšíme dávku až na 60 ml, tvrdost vody určíme Testovacím páskem.

- Skvrny před praním ošetříme Žlučovým mýdlem nebo Olivovým mýdlem s citronovým extraktem.

- Máchání: Na funkční oblečení není vhodná aviváž, doporučujeme Máchadlo prádla (neutralizuje pH máchací lázně, vypláchne zbytky nečistot a pracích prostředků) nebo textil dvakrát máchat jen v čisté vodě.

Složení:
5-méně než 15 % neiontové povrchově aktivní látky, 5 - méně než 15 % mýdlo, chelatační činidlo MGDA, kyselina citronová, přírodní eukalyptová silice v biokvalitě (Eucalyptus Globulus).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tierra verde
Objem 5 l
Hmotnost 1 kg
Značka Tierra Verde