Popis produktu Tato náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick dodá vašemu domovu dlouhotrvající vůni svěží bavlny. Jeho složení obsahuje přes 95 % přírodních složek s molekulami, které efektivně odstraňují zápach. Díky unikátní technologii je pak také zajištěna až 70 denní výdrž jedné náplně.   Přírodní složení Air Wick Active Fresh Svěží bavlna obsahuje celých 95 % složek přírodního původu. Navíc jsou ve složení obsaženy i esenciální oleje zaručující dlouhotrvající vůni. Složení je zde zcela bez... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu

Tato náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick dodá vašemu domovu dlouhotrvající vůni svěží bavlny. Jeho složení obsahuje přes 95 % přírodních složek s molekulami, které efektivně odstraňují zápach. Díky unikátní technologii je pak také zajištěna až 70 denní výdrž jedné náplně.
 

Přírodní složení

Air Wick Active Fresh Svěží bavlna obsahuje celých 95 % složek přírodního původu. Navíc jsou ve složení obsaženy i esenciální oleje zaručující dlouhotrvající vůni. Složení je zde zcela bez přidaných ftalátů, hnacích plynů nebo barviv.

Svěžest, která vydrží

Díky inovativním technologiím si můžete vůni z osvěžovače Air Wick užít až po dobu 70 dní. Přístroj není třeba připojovat do elektřiny a baterie jsou i součástí balení. To vše zajistí dlouhotrvající svěžest vašeho domu nebo bytu. Navíc si lze vybrat ze 3 úrovní intenzity vůně.

Snadná výměna

Nemusíte se strachovat o složitou výměnu této náplně. Přístroj jednoduše otevřete, vyjmete starou náplň a vložíte novou. Celý proces je během několika minut hotový a díky přehlednému manuálu i snadný.

Air Wick: záruka kvality

Americká společnost Air Wick působí na trhu již od roku 1943, kdy představila své první vonné výrobky. V současnosti jsou jejich produkty k dostání ve více než 60 zemích světa a jsou zárukou kvality a spolehlivosti.
Zobrazit více

Parametry

Značka Air Wick
Objem 228 ml
Počet kusů 1 ks
Druh náplně

Podobné produkty