Neaerosolový automatický osvěžovač vzduchu na vodní bázi. Užijte si okouzlující vůně s přírodními esenciálními oleji. Obohaceno o molekuly neutralizující zápach, které se účinně vypořádají s nepříjemnými pachy. Složení na vodní bázi je výsledkem promyšleného výběru přísad: bez ftalátů, hnacích plynů a barviv. Pro domov plný svěží a příjemné vůně. Automatické uvolňování vůně. Nepřetržité uvolňování vůně pro svěží a příjemný domov. Kontrola intenzity vůně díky nastavení frekvence. Neutralizuje... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Neaerosolový automatický osvěžovač vzduchu na vodní bázi. Užijte si okouzlující vůně s přírodními esenciálními oleji. Obohaceno o molekuly neutralizující zápach, které se účinně vypořádají s nepříjemnými pachy. Složení na vodní bázi je výsledkem promyšleného výběru přísad: bez ftalátů, hnacích plynů a barviv. Pro domov plný svěží a příjemné vůně.

Automatické uvolňování vůně.
Nepřetržité uvolňování vůně pro svěží a příjemný domov.
Kontrola intenzity vůně díky nastavení frekvence.
Neutralizuje nepříjemné pachy po dobu až 70 dnů.
 
VAROVÁNÍ:
Hořlavá kapalina a páry.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktníčočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.
Obsahuje LINALOOL. Může vyvolat alergickou reakci.
Zobrazit více

Parametry

Značka Air Wick
Objem 228 ml

Podobné produkty