Speciální čistič na difuzéry s jemnou vůní levandule lehce odstraní usazeniny a prach v nádobách difuzérů. Jeho pravidelným používáním prodloužíte životnost a zachováte maximální účinnost.  Klíčové vlastnosti: - šetrně a účinně čistí usazeniny éterických olejů  - jemná vůně levandule - prodlouží životnost a účinnost difuzéru Doporučené použití: Čistič můžete jej použít mezi difuzemi dvou různých éterických olejů, abyste zabránili smíchání pachů. Tento čistič se také používá, když éterický... Celý popis

Koupit za 205 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Speciální čistič na difuzéry s jemnou vůní levandule lehce odstraní usazeniny a prach v nádobách difuzérů. Jeho pravidelným používáním prodloužíte životnost a zachováte maximální účinnost. 

Klíčové vlastnosti:

- šetrně a účinně čistí usazeniny éterických olejů 

- jemná vůně levandule

- prodlouží životnost a účinnost difuzéru

Doporučené použití:

Čistič můžete jej použít mezi difuzemi dvou různých éterických olejů, abyste zabránili smíchání pachů. Tento čistič se také používá, když éterický olej zaschne na dně skleněné nádoby, která tam zůstala příliš dlouho, aniž by byla použita.

Chcete-li vyčistit difuzér, odstraňte éterické oleje. Poté nalijte do nádobky 1 čajovou lžíci Čističe na difuzéry a zapněte difuzér po dobu 3 až 5 minut. Difuzér můžete čistit jednou nebo dvakrát měsíčně, v závislosti na tom, jak často jej používáte, a rovněž na kvalitě používaných éterických olejů. Poté vyprázdněte přebytečný čistič a difuzér můžete znovu použít. 

Složení: 

Denat alkohol, lavandula burnatii *, kumarin **, geraniol **, limonen **, linalool **. * 100% čistý, přírodní éterický olej **. Složky přirozeně přítomné v éterických olejích.

Výrobce: Nobilis Tilia, Česká republika.

Česká společnost Nobilis Tilia působí na trhu již přes 20 let a nabízí nejširší sortiment české aromaterapeutické přírodní a BIO kosmetiky. Nobilis Tilia vyvíjí a vyrábí v malebném prostředí Vlčí hory, které je součástí národního parku České Švýcarsko. Jednou z důležitých hodnot společnosti je etické chování k přírodě i lidem. Kvalitní vstupní suroviny, šetrné zpracování přírodních materiálů, ekologie výroby a odmítání používání živočišných surovin, pro které musela zvířata zemřít je součástí etiky společnosti.

Nobilis Tilia vyvíjí a vyrábí celé portfolio produktů péče o pleť, tělo, vlasy a zdraví na základě aromaterapeutických poznatků zakladatelů značky Zbyňka a Adély.  Produkty obsahují ty nejkvalitnější rostlinné oleje a botanické extrakty z těch nejlepších dostupných zdrojů. Pro Nobilis Tilia je důležitá kvalita produktů, a proto většina produktů je potvrzena českými certifikacemi přírodní kosmetiky CPK nebo CPK BIO. Nobilis Tilia navíc stála u zrodu Asociace českých aromaterapeutů a Institutu aromaterapie a zasloužila se o šíření účinků aromaterapie mezi širší veřejnost.

Název společnosti je jednoduše odvozen od krásného místa, kde se kosmetika zrodila. Nobilis Tilia je latinský překlad města Krásná Lípa. 
Zobrazit více

Parametry

Objem 30 ml

Podobné produkty