Millefiori Milano je renomovaná italská společnost, vnímaná jako nejpovolanější odborník na sofistikované interiérové vůně. Má dlouholeté zkušenosti s jejich výrobou a prodává se v desítkách zemí po celém světě. Obohatit váš svět výjimečnými a elegantními vůněmi. Dodat Vaší osobnosti a prostředí, které Vás obklopuje, nezaměnitelný styl a originální příběh. Pomoci Vám najít emoci, náladu, atmosféru, ve které se cítíte uvolnění a sami sebou. To je posláním proslulé italské značky MILLEFIORI MILANO,... Celý popis

Koupit za 343 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Millefiori Milano je renomovaná italská společnost, vnímaná jako nejpovolanější odborník na sofistikované interiérové vůně. Má dlouholeté zkušenosti s jejich výrobou a prodává se v desítkách zemí po celém světě.

Obohatit váš svět výjimečnými a elegantními vůněmi. Dodat Vaší osobnosti a prostředí, které Vás obklopuje, nezaměnitelný styl a originální příběh. Pomoci Vám najít emoci, náladu, atmosféru, ve které se cítíte uvolnění a sami sebou. To je posláním proslulé italské značky MILLEFIORI MILANO, jejíž název znamená 1000 květů.

Nabízíme Vám náhradní náplň do aroma difuzéru kolekce Millefiori Milano. Po vyprchání náplně z aroma difuzéru kupte náplň ve stejné anebo jiné vůni. Lahvičku difuzéru stačí vypláchnout teplou vodou a můžete také vyměnit tyčinky za nové, obzvláště pokud si pořídíte náhradní náplň v jiné vůni, než byla původní. Náhradní náplně nejsou určeny k naplnění bytových sprejů Millefiori.

Nabízíme Vám tyto náplně (popis charakteru vůně je uveden vždy u aroma difuzéru): 
Volcanic Purple
Sandalo Bergamotto
Incense & Blond Woods
Cold Water
Mediterranem Bergamot
Lemon Grass
White Musk
Black Tea Rose
Crystal Petals
Cocoa Blanc & Wood
Acqua Blue
Lime & Vetiver
Lychee Rose
Honey & Sea Salt

Obsah: 250ml

Intenzita vůně se liší podle počtu a délky vložených stébel. Délka vonění se liší podle mili-litráže a také v závislosti na velikosti, teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Výrobce: Millefiori - Itálie
Zobrazit více

Parametry

Značka Millefiori
Objem 250 ml
Druh náplně

Podobné produkty