Razítka StampoMinos Lesní zvířátka AladinE Razítka StampoMinos Lesní zvířátka je 28 velkých razítek vhodných k domalování či vybarvení. Vytvoř si jednoduše krásný obrázek ze života v lese. V balení Lesní zvířátka najdete 28 razítek zvířat, jejich stop a jejich potravy, kterou se živí. Děti si mohou pomocí těchto razítek vytvořit krásné obrázky i přáníčka. Předmalují si les či louku, razítky vytvoří obrázky zvířátek, které následně vymalují. Obrázky je možné dozdobit dle vlastní fantazie. Mohou tak... Celý popis

Koupit za 298 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Razítka StampoMinos Lesní zvířátka AladinE
Razítka StampoMinos Lesní zvířátka je 28 velkých razítek vhodných k domalování či vybarvení. Vytvoř si jednoduše krásný obrázek ze života v lese.
V balení Lesní zvířátka najdete 28 razítek zvířat, jejich stop a jejich potravy, kterou se živí. Děti si mohou pomocí těchto razítek vytvořit krásné obrázky i přáníčka. Předmalují si les či louku, razítky vytvoří obrázky zvířátek, které následně vymalují. Obrázky je možné dozdobit dle vlastní fantazie. Mohou tak vzniknout krásná umělecká dílka nejmenších děti, ale i těch velkých.
StampoMinos je nejoblíbenější řada razítek. Nabízí široké využití. Děti mohou razítkovat, vytvářet obrázky a příběhy, razítka mohou vymalovávat pastelkami, fixem či štětcem. Razítka jsou dostatečně velká a pohodlná na úchop jak pro menší, tak starší děti.
Děti milují pohádkový svět. Baví je vymýšlet si příběhy a hry. Pomocí razítek mohou dostatečně zapojit fantazii a vytvořit si obrázky podle své nálady a vlastních nápadů. Nechte děti, ať vám podle svého obrázku příběr převyprávějí.
Razítka je možné obtiskovat pomocí inkoustové podušky na papír, díky hluboké textuře i do samoschnoucích hmot a s použitím textilních barev také na textil.
Děti razítkování baví. Razítkováním podporují jemnou motoriku a představivost.
Obsahuje 28 razítek a 1 černou inkoustovou podušku (z oblečení dobře pratelné i omyvatelné)
Doporučený věk: 4+
 
Jednoduchý návod pro razítkování:
Před razítkováním si připravte vlhčené ubrousky pro otírání prstů a pastelky, voskovky
Pro větší přehlednost doporučujeme společně s dítětem razítka vyskládat z obalu na nevzorovanou podložku a roztřídit je podle párových souvislostí
Razítka se namáčejí do podušky spodní gumovou (oranžovou) stranou
Ještě před prvním namočením do inkoustu vemte razítko do ruky, otočte ho a prstem projděte po textuře gumového štočku. Dítěti tak ukážete stranu, která razítkuje. K dokonalému obarvení razítko stačí několikrát jemně přitlačit na polštářek
Razítko položte spodní namočenou stranou na papír a prsty zatlačte postupně na všechny části razítka, aby se dokonale obtisky všechny části motivu, zejména ty uprostřed. Tento proces doporučujeme využít k upevňování slovní zásoby a pojmenování části těl zvířat: "Zatlačíme na hlavu, uši, na oči, na břicho, záda i nohy"
Po ukončení práce razítka mohou děti sami očistit vlhčenými ubrousky
Razítka stačí omýt vlažnou mýdlovou vodou a nechat volně vyschnout na vzduchu
Razítkovací podušku vždy zavírejte a odložte víkem dolů
Obtisky lze dále vybarvovat pastelkami, vodovkami a obrázek dotvářet
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ALADINE
Druh zvířátka
Věk od 3 let