Assassin's Creed Ezio Collection (SWITCH) Pište dějiny jako legendární Mistr Assassín Ezio Auditore da Firenze v Assassin's Creed The Ezio Collection, obsahující kritiky i fanoušky oblíbenou single-playerovou kampaň z her Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood a Assassin's Creed Revelations spolu se dvěma krátkými filmy Assassin's Creed Lineage a Assassin's Creed Embers v jedinečné balíčku na Nintendo Switch. V HLAVNÍ ROLI: EZIO Hrajte jako Ezio, nejoblíbenější, ikonický Assassin v celé... Celý popis

Koupit za 567 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Assassin's Creed Ezio Collection (SWITCH)

Pište dějiny jako legendární Mistr Assassín Ezio Auditore da Firenze v Assassin's Creed The Ezio Collection, obsahující kritiky i fanoušky oblíbenou single-playerovou kampaň z her Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood a Assassin's Creed Revelations spolu se dvěma krátkými filmy Assassin's Creed Lineage a Assassin's Creed Embers v jedinečné balíčku na Nintendo Switch.
V HLAVNÍ ROLI: EZIO
Hrajte jako Ezio, nejoblíbenější, ikonický Assassin v celé sérii Assassin's Creed, na jeho cestě, na které se z mladého muže stane legendární vůdce assassínského Bratrstva, až po jeho poslední výpravu za poznáním a odhalením tajemství ve kompletní kampani pro jednoho hráče a veškerý dodatečný obsah ze všech tří her.
ASSASSIN'S CREED II
Eziova sága začíná. Bojujte a prozkoumávejte renesanční Itálii, plnou umění, bohatství a vražedných spiknutí.
ASSASSIN'S CREED BROTHERHOOD
Vydejte se do nejslavnějšího italského města, Říma, centra moci, hamižnosti a korupce, když Ezio převezme vedení celého assassínského Bratrstva.
ASSASSIN'S CREED REVELATIONS
Dva Assassíni, jeden osud. Prožijte poslední Eziovo dobrodružství, když se vydá po stopách svého mentora, Altaira. Vydejte se na cestu plnou poznání a odhalených tajemství v Konstantinopoli, srdci Ottomanského impéria 16. století.
VÍCE ZE ŽIVOTA ASASÍNA EZIA
O Eziově životě se dozvíte ještě více díky přiloženým krátkým filmům Assassin’s Creed Lineage a Assassin’s Creed Embers.
OPTIMALIZOVÁNO PRO NINTENDO SWITCH
Tato verze kolekce obsahuje vylepšené funkce pro systém Nintendo Switch, včetně Handheld módu, HD Rumble, dotykového rozhraní a optimalizovaného HUD.
 

 
Videa
Trailer

 
Poznámka: Hra Assassin's Creed II je k dispozici na cartridgi. Assassin's Creed Brotherhood, Revelations, Embers, Lineage a zvukový balíček pro další jazyky jsou poskytovány jako digitální obsah ke stažení (max. 35 GB). Vyžaduje se připojení k internetu. Obsah aktivovatelný po vložení kazety. Pro odemčení celé kolekce najednou je vyžadována karta MicroSD.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ubisoft
Žánr adventury
Doporučený věk od 18 let
Rok vydání 2022