Lyžařská helma Atomic SAVOR GT AMID VISOR HD. Atomic Savor GT AMID Visor HD spojuje ochranu, pohodlí a skvělou viditelnost v jednom. Helma Savor GT AMID Visor HD je zatím to nejlepší, co může společnost Atomic v kategorii systémů 2‑v‑1 nabídnout. Technologie HD Lens poskytuje kontrast za všech podmínek, zatímco integrovaný štít Visor ID Lens se hladce spojí s vaší helmou a vytvoří neuvěřitelné zorné pole a dokonalou ochranu proti větru a sněhu. Helma GT poskytuje trojí ochranu: konstrukce... Celý popis

Koupit za 11 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lyžařská helma Atomic SAVOR GT AMID VISOR HD.

Atomic Savor GT AMID Visor HD spojuje ochranu, pohodlí a skvělou viditelnost v jednom.

Helma Savor GT AMID Visor HD je zatím to nejlepší, co může společnost Atomic v kategorii systémů 2‑v‑1 nabídnout.

Technologie HD Lens poskytuje kontrast za všech podmínek, zatímco integrovaný štít Visor ID Lens se hladce spojí s vaší helmou a vytvoří neuvěřitelné zorné pole a dokonalou ochranu proti větru a sněhu.

Helma GT poskytuje trojí ochranu: konstrukce Tri-Brid a použité technologie Holo Core a AMID (Atomic Multi-Directional Impact Deflector) zajišťují až o 40 % vyšší ochranu proti nárazům, než vyžadují příslušné bezpečnostní normy.

To vše je navíc doplněno neuvěřitelným pohodlím: se systémem Atomic Live Fit a 360º možností úpravy velikosti se dokonale přizpůsobí tvaru vaší hlavy. Méně starostí, více všeho ostatního!

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

- HD LENS TECHNOLOGY

Technologie kontrastních čoček s vysokým rozlišením využívá krystaly v objektivu na zajištění neuvěřitelné viditelnosti sněhu za každých světelných podmínek.

- AMID (Atomic Multi-directional Impact Deflector) je revoluční pěnový systém s dvojitou hustotou, který poskytuje až o 40 % vyšší ochranu proti nárazu než požadují průmyslové bezpečnostní normy.

 

- 360 ° FIT SYSTEM 360 ° systém přizpůsobení umožňuje doladit helmu nejen na velikost hlavy, ale i na její tvar. Je také výškově nastavitelný pro 100 % osobní komfort.

- TRI-BRID CONSTRUCTION Konstrukce Tri-Brid nabízí tři vrstvy ochrany, aby byla vaše hlava pokryta ze všech úhlů, aniž by byla snížena hmotnost, prodyšnost nebo odolnost 

VISOR ID LENS

ID znamená Integrovaný design, což znamená, že hrana čočky dokonale odpovídá křivce přilby, maximalizuje vaše zorné pole a nabízí větší ochranu před větrem a sněhem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atomic
Určení unisex
Modelová řada 2023 / 2024