Dynafit Tlt Helmet

0 %
(0 hodnocení)

"Helma TLT je ultralehká, stylová a navíc se pyšní trojitou certifikací. To znamená, že splňuje normy pro lyžování, horolezectví a cyklistiku. Přilba je také schválena ISMF takže je možné ji použít i pro náročné skimo závody. TLT se vyznačuje plochým, minimalistickým designem, sníženým polstrováním a také skvěle navrženou ventilací s velkorysými otvory pro skvělé pohodlí a odvětrávání při náročných výstupech. Díky své „in-mold“ konstrukci využívající vnitřní podšívku EPS a polykarbonátovou skořepinu... Celý popis

Koupit za 3 375 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

"Helma TLT je ultralehká, stylová a navíc se pyšní trojitou certifikací. To znamená, že splňuje normy pro lyžování, horolezectví a cyklistiku.

Přilba je také schválena ISMF takže je možné ji použít i pro náročné skimo závody. TLT se vyznačuje plochým, minimalistickým designem, sníženým polstrováním a také skvěle navrženou ventilací s velkorysými otvory pro skvělé pohodlí a odvětrávání při náročných výstupech.

Díky své „in-mold“ konstrukci využívající vnitřní podšívku EPS a polykarbonátovou skořepinu nabízí přilba TLT s hmotností pouhých 310 gramů mimořádnou rovnováhu mezi minimální hmotností a maximální ochranou. Pomocí malého otočného kolečka na zadní straně lze velikost helmy jednoduše prizpůsobit přesně dle Vašich potřeb. Další možnosti nastavení na hlavovém a podbradním pásku zaručují přesné padnutí a tím i maximální bezpečnost. Pro dokonale sladěný a mimořádně lehký systém lze helmu TLT kombinovat s novými lyžařskými brýlemi DYNAFIT TLT and Speed.

Brýle a helma dohromady zaručují nejlepší možné padnutí. Pásek brýlí lze vyměnit během několika sekund za speciální pásek TLT (dostupný samostatně), který lze připnout pomocí klipsů přímo. Helma také disponuje nastavitelným odnímatelným kšiltem.

Je dostupná v dvou velikostech S/M ( 54-58 cm) / L/XL ( 57-61 cm).

Certifikace: ASTM F2040-02 Ski and Snowboard, CPSC biking, EN 1077 B Skiing & Snowboarding, EN 1078 Biking, EN 12492 Climbing & Mountaineering, UIAA 106.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dynafit
Určení unisex
Modelová řada 2022 / 2023
Se štítem ne