EcoWheel ER40 - 2400W

95 %
(2 hodnocení)

11" Elektrická OFFROAD koloběžka + odpružená sedačka Elektrická koloběžka ER40 je jedná z nejlepších voleb v této cenové kategorii. Má hned několik kritérií, kvůli kterým byste si ji měli zvolit. Hlavní kritéria je přepínatelný pohon kol, celkový výkon motorů 2400W, velkokapacitní baterie 20Ah, robustní zpracování, použité kvalitní komponenty. Na řídítkách si můžete také zvolit mód eco, který je pro jízdu na delší vzdálenosti. Rychlost koloběžky zajišťují motory ZOUR9, které dokáží koloběžku rozpohybovat... Celý popis

Koupit za 30 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

11" Elektrická OFFROAD koloběžka + odpružená sedačka
Elektrická koloběžka ER40 je jedná z nejlepších voleb v této cenové kategorii. Má hned několik kritérií, kvůli kterým byste si ji měli zvolit. Hlavní kritéria je přepínatelný pohon kol, celkový výkon motorů 2400W, velkokapacitní baterie 20Ah, robustní zpracování, použité kvalitní komponenty. Na řídítkách si můžete také zvolit mód eco, který je pro jízdu na delší vzdálenosti.
Rychlost koloběžky zajišťují motory ZOUR9, které dokáží koloběžku rozpohybovat až na neuvěřitelných 60km/h. Úhel stoupání zvládne tahle bestie až do 35 stupňů.  Výkon motoru je 1200W, dohromady tvoří výkon o čísle 2400W. O brzdy se starají kotouče umístěné na předním i zadním kole.
Díky zabudovaném LCD displeji uvidíte za jízdy svou aktuální rychlost, dojezd na baterii, můžete si také zvolit omezovač rychlosti.
O bezpečnost ve tmě se na přední straně stará LED osvětlení umístěné nad předním kolem a na zadní straně je zabudované Led v blatníku, které reaguje na zmáčknutí brzdové páčky či na pouhé zapnutí stroje.

Typ
ER40
Hmotnost
35 kg

Barva
 
Nosnost
150 kg

Maximální rychlost
60 km/h
Doba nabíjení
6-8 hodin

Dojezd
60-65 km
Brzdy přední
hydraulické

Motor
2x1200 W
Brzdy zadní
hydraulické

Baterie
60V 20Ah
Pneumatiky
11" bezdušové

Stoupavost
35"
Rozměry koloběžky
114x120x25

Počet sedadel
1
Rozměr nášlapu
25x60

Odpružení
přední i zadní
Nastavitelná řídítka
 

Tempomat
ano
Typ plynu
 

Vyjímatelná baterie
ne
Blinkry
ne

Úložný prostor
ne
Světla
přední i zadní

Klakson
ano
Bluetooth
ne

Alarm
ne
Zrcátka
ne

 
Obsah Balení:

koloběžka + sedátko
nabíječka
návod
faktura

 
Ke zboží zajišťujeme servis pro celou Českou Republiku. Záruka na zboží je v plné výši 24 měsíců. Průměrná doba vyřízení reklamace je 3-8 dnů od přijetí reklamace. V naléhavých případech i na počkání po předchozí domluvě. 
 
Naše doporučení: Při každém využití doporučujeme nosit helmu a chrániče. Je nutné dodržovat pravidla v rámci fungování silničního provozu a není vhodné jezdit po chodníku.
Stroj skladujte v suchém prostředí. Při delším nepoužívání dobijte baterii naplno.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce EcoWheel
Výkon 2400 W
Hmotnost 33 kg
Nosnost 150 kg
Max. rychlost 65 km/h
Dojezd 70 km
Chopper ne
Se sedlem ano
Kapacita baterie 20000 mAh
Pro dva ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty