EcoWheel GR7

98 %
(19 hodnocení)

Konečně OFF-ROAD koloběžka pro náročné - GR7! Je konec namáhavému odrážení nebo nekonečnému seřizování benzínového motoru. Představujeme Vám stylovou elektrickou Chopper EcoWheel koloběžku GR7. Svým jednoduchým a přesto stylovým designem přiláká oko nejednoho milovníka silných strojů. Tisíciwattový elektromotor v kole zaručuje nejen čistý ekologický pohon, ale také maximální rychlost 45 km/h. S dojezdem 35-40 km se tento stroj rychle stane Vaším běžným dopravním prostředkem. Široko plášťová kola... Celý popis

Popis

Konečně OFF-ROAD koloběžka pro náročné - GR7!
Je konec namáhavému odrážení nebo nekonečnému seřizování benzínového motoru. Představujeme Vám stylovou elektrickou Chopper EcoWheel koloběžku GR7.
Svým jednoduchým a přesto stylovým designem přiláká oko nejednoho milovníka silných strojů. Tisíciwattový elektromotor v kole zaručuje nejen čistý ekologický pohon, ale také maximální rychlost 45 km/h. S dojezdem 35-40 km se tento stroj rychle stane Vaším běžným dopravním prostředkem. Široko plášťová kola se starají o perfektní stabilitu a hravě odpruží nerovnosti na cestě, ať už se jedná o silnici, či polní cestu. K tomu Vám také napomůže přední i zadní odpružená vidlice.
Mohutné sedadlo navrhnuté pro delší cestování ocení všichni řidiči bez věkového rozdílu.
Typ GR7 se liší od klasických citycoco chopper koloběžek v několika bodech.
První a největší rozdíl je vyjímatelná baterie umístěná pod sedlem. Na delší cesty můžete do batohu pořídit náhradní baterii a při jejím vybítí ji během 20 sekund vyměníte za novou. Další výhodou jsou odpružená přední řidítka a zadní přídavná sedačka.

Koloběžku lze párovat s mobilním zařízením.
 
Bezpečnost jízdy zajišťuje dvojice blinkrů a koncového světla. Světla jsou umístěna na blatníku a lze je ovládat tlačítky po levé straně řidítek.
Funkční robustní konstrukce s nosností až 200 kg umožňuje jízdu i dvou osob najednou. Síla motoru si poradí s kopcem se stoupáním až 25°.
EcoWheel GR7 je ideální pro jízdu do zaměstnání, na ryby, na nákupy, na chatu nebo na dovolené. Je ideálním pomocníkem pro lidi se sníženou schopností pohybu. V Balení najdete také zpětná zrcátka na řidítka.

Typ
GR7
Hmotnost
55 Kg bez baterie

Barva
černá
Nosnost
200 Kg

Maximální rychlost
45 km/h
Doba nabíjení
5-8 hodin

Dojezd
35-40 km
Brzdy přední
kotoučové hydraulické

Motor
1000W
Brzdy zadní
kotoučové hydraulické

Baterie
12Ah 60V
Pneumatiky
235/55-8

Stoupavost
až 25 stupňů
Rozměry koloběžky
DxVxŠ 172x75x120

Počet sedadel
2
Rozměr nášlapu
60x32

Odpružení
přední a zadní
Nastavitelná řídítka
Ne, šířka řídítek 84 cm

Tempomat
Ne
Přepínač rychlosti
Ano, 3 rychlosti

Vyjímatelná baterie
Ano
Blinkry
zadní

Úložný prostor
Ne
Světla
Přední a zadní světlo

Klakson
Ano
Bluetooth
Ano

Alarm
Ano
Zrcátka
Ano

Ke zboží zajišťujeme servis pro celou Českou Republiku. Záruka na zboží je v plné výši 24 měsíců. Průměrná doba vyřízení reklamace je 3-8 dnů od přijetí reklamace. V naléhavých případech i na počkání po předchozí domluvě. 
 
Naše doporučení: Při každém využití doporučujeme nosit helmu a chrániče. Je nutné dodržovat pravidla v rámci fungování silničního provozu a není vhodné jezdit po chodníku.
Stroj skladujte v suchém prostředí. Při delším nepoužívání dobijte baterii naplno.
K tomuto zboží doporučujeme:
Helma pro děti i dospělé, nastavitelná
Pneu s diskem
Jak pečovat o baterii
Návod pro koloběžky typu chopper
Zobrazit více

Parametry

Výrobce EcoWheel
Hmotnost 55 kg
Nosnost 200 kg
Max. rychlost 50 km/h
Dojezd 40 km
Chopper ano
Se sedlem ano
Kapacita baterie 12000 mAh
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty