Kugoo Kirin G2 Max

92 %
(15 hodnocení)

Výkonná elektrická koloběžka Kugoo Kirin G2 Max je ideálním společníkem pro každodenní pohyb ve městě nebo víkendové výlety do přírody. Díky výkonnému 1000W motoru, který nabízí maximální rychlost až 55 km/h a schopnost překonat stoupání až 30°, zvládnete i ty nejnáročnější úseky. Tento dvakrát chlazený motor zajišťuje silný výkon a dlouhou životnost při jízdě. Velká 20Ah baterie umožňuje ujet na plné nabití až 80 km, což je dostatečné pro každodenní dojíždění, nákupy nebo výlety. Baterie je vybavena... Celý popis

Koupit za 30 029 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Výkonná elektrická koloběžka Kugoo Kirin G2 Max je ideálním společníkem pro každodenní pohyb ve městě nebo víkendové výlety do přírody. Díky výkonnému 1000W motoru, který nabízí maximální rychlost až 55 km/h a schopnost překonat stoupání až 30°, zvládnete i ty nejnáročnější úseky. Tento dvakrát chlazený motor zajišťuje silný výkon a dlouhou životnost při jízdě.

Velká 20Ah baterie umožňuje ujet na plné nabití až 80 km, což je dostatečné pro každodenní dojíždění, nákupy nebo výlety. Baterie je vybavena kvalitními články 18650, které jsou známé svou spolehlivostí a dlouhou životností.

Bezpečnost je u modelu Kugoo Kirin G2 Max na nejvyšší úrovni. O bezpečné a účinné brzdění se stará dvojice kotoučových brzd umístěných na předním i zadním kole, které zkracují brzdnou dráhu na 8-12 metrů. Koloběžka je také vybavena 6 jasnými světly, která vám osvětlí cestu a poskytnou všestrannou ochranu i za zhoršených světelných podmínek.

Inteligentní LED displej umožňuje snadné ovládání a zobrazování různých informací, jako je rychlost, stav baterie, ujetá vzdálenost a doba jízdy. Displej také umožňuje aktivovat řadu funkcí, jako je ovládání světel, tempomatu nebo volba úrovně rychlosti.

Kugoo Kirin G2 Max je navržen s ohledem na jízdní komfort. Silné tlumiče umístěné na přední i zadní vidlici zajišťují pohodlnou jízdu i na nerovném nebo nezpevněném terénu.

Desetipalcové profesionální terénní pneumatiky jsou odolné proti opotřebení a nárazům a dokáží se přizpůsobit různým terénům, čímž zajišťují pohodlnou jízdu v terénu. Pneumatiky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pryže, která zajišťuje dobrou přilnavost na různých površích a zlepšuje stabilitu koloběžky při jízdě.

Odnímatelné sedátko umožňuje jízdu vestoje nebo vsedě, což přispívá k většímu pohodlí a zábavě při delších jízdách. Sedadlo je navrženo tak, aby poskytovalo pohodlí a oporu při jízdě, a je snadno nastavitelné podle výšky jezdce.

Vodotěsnost IP54 zaručuje, že elektrická koloběžka Kugoo Kirin G2 Max je odolná proti stříkající vodě a prachu, což umožňuje její používání v mírně deštivých podmínkách a usnadňuje čištění.

Koloběžka je vybavena praktickým skládacím mechanismem, který umožňuje koloběžku rychle a snadno složit do kompaktního tvaru. Rozměry ve složeném stavu 1260*605*580 mm usnadňují přenášení a skladování koloběžky ve veřejné dopravě nebo ve skladovacích prostorách.

Koloběžka Kugoo Kirin G2 Max je navržena s ohledem na robustnost a odolnost. Díky maximální nosnosti až 120 kg a odolné konstrukci koloběžka vydrží i ty nejnáročnější jízdní podmínky.

Koloběžka je dodávána s kvalitní nabíječkou, která má vstupní napětí 100-240 V a proud 3 A, zatímco výstupní napětí a proud jsou 54,6 V a 2 A. Doba nabíjení baterie je přibližně 10-11 hodin.

S koloběžkou Kugoo Kirin G2 Max získáte spolehlivého, výkonného a pohodlného společníka na cesty po městě i výlety do přírody. Elektrická koloběžka je navržena tak, aby vám poskytla vše, co potřebujete pro bezpečnou a zábavnou jízdu, a zároveň zohlednila ekologické aspekty a udržitelnost dopravy.

 

Vlastnost

Hodnota

Motor

1000W

Maximální rychlost

55 km/h

Baterie

20Ah

Dojezd

až 80 km

Brzdový systém

Kotoučové brzdy

Počet světel

6

Displej

Inteligentní LED

Tlumiče

Přední a zadní

Sedačka

Odpojitelná

Maximální zátěž

120 kg

Hmotnost

31 kg

Vodotěsnost

IP54

Rozměry (rozložená)

1260*605*1300 mm

Rozměry (složená)

1260*605*580 mm

Pneumatiky

10" terénní

Rychlostní úrovně

15km/h, 30km/h, 55km/h

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kugoo
Výkon 1000 W
Hmotnost 30.5 kg
Nosnost 120 kg
Max. rychlost 25 km/h
Dojezd 60 km
Skládací ano
Stupeň krytí IP X4
Odpružené ano
Rozměry 126 x 59,5 x 131,5 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty