Set TWIN SKIN PERFORMANCE je ideální pro sportovně rekreační využití, bez mazání poskytuje pevný odraz, plynulý skluz a disponuje skvělou stabilitou.  Model s kombinovanou skluznicí WC UNIVERSAL/TWIN SKIN, uprostřed univerzální hladké skluznice se nachází dva mírně asymetricky vsazené mohérové (mohér mix) stoupací pásy. Technologie: - Twin Skin -  Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo... Celý popis

Koupit za 5 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Set TWIN SKIN PERFORMANCE je ideální pro sportovně rekreační využití, bez mazání poskytuje pevný odraz, plynulý skluz a disponuje skvělou stabilitou.

 Model s kombinovanou skluznicí WC UNIVERSAL/TWIN SKIN, uprostřed univerzální hladké skluznice se nachází dva mírně asymetricky vsazené mohérové (mohér mix) stoupací pásy.

Technologie:

- Twin Skin -  Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru
se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezpečný odraz

- Power Layer - 0,2 mm tenký, extrémně lehký, celoplošný laminát z přírodního vlákna a pryskyřice přináší citelné snížení hmotnosti lyže.

- Efficient Forward - 

- Speed Griding 2.0 - Nové univerzální zabroušení kamenem zaručuje ty nejlepší kluzné vlastnosti za všech sněhových podmínek.

- Air Channel Basalite - Dřevěné jádro se skelným vláknem s vyfrézovanými vzduchovými kanály pro úsporu hmotnosti až 250g oproti čistě dřevěným jádrům. S vlákny z vulkanického bazaltu o dalších 40g lehčí.

Sidecut: 41-44-44

Váha: 1360 g/197 cm

Specifikace

Kód
21BE-NP25520V

Značka:
FISCHER

Oblast použití - běh
Classic

Skluznice
Stoupací pásy

Tvrdost
Medium

Model
S vázáním

 
Zobrazit více

Parametry

Zaměření lyží klasické
Typ lyžaře rekreační
Výrobce Fischer
Skluznice WC Pro/Twin Skin Mohair Mix
Určení unisex
S vázáním ano