- výkonné čištění - pro hygienickou čistotu - účinný proti vodnímu kameni a nečistotám - se svěží vůní citronu a limetky G&G závěsný blok se svěží vůní citrónu a limetky je výrobek speciálně navržený pro zajištění hygienické čistoty na vaší toaletě. Zde je podrobný popis výrobku: Hygienická čistota: WC vonný blok GUT&GÜNSTIG zajistí hygienickou čistotu na vaší toaletě. Účinně bojuje proti zárodkům a bakteriím, které se mohou hromadit na toaletní míse. Používáním vonného kamene můžete ve své... Celý popis

Koupit za 40 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- výkonné čištění

- pro hygienickou čistotu

- účinný proti vodnímu kameni a nečistotám

- se svěží vůní citronu a limetky

G&G závěsný blok se svěží vůní citrónu a limetky je výrobek speciálně navržený pro zajištění hygienické čistoty na vaší toaletě. Zde je podrobný popis výrobku:

Hygienická čistota: WC vonný blok GUT&GÜNSTIG zajistí hygienickou čistotu na vaší toaletě. Účinně bojuje proti zárodkům a bakteriím, které se mohou hromadit na toaletní míse. Používáním vonného kamene můžete ve své koupelně udržovat svěží a čisté prostředí.

Výkonné čištění: Tento vonný blok do toalety poskytuje nejen vůni, ale také výkonné čištění. Je účinný proti vodnímu kameni a nečistotám, které se mohou hromadit v toaletě. Vonný kámen pomáhá snižovat usazeniny vodního kamene a uvolňovat odolné nečistoty, čímž zajišťuje důkladné čištění.

Účinný proti vodnímu kameni a nečistotám: Vonný blok do toalety GUT&GÜNSTIG je speciálně vyvinutý proti vodnímu kameni a nečistotám. Pomáhá odstraňovat usazeniny vodního kamene a snižovat hromadění nečistot. Udržuje tak vaši toaletu čistou a svěží i mezi jednotlivými čištěními.

Svěží vůně citronu a limetky: WC vonný blok dodá vaší toaletě příjemnou vůni citronu a limetky. Tato svěží vůně pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy a vytváří v koupelně příjemnou atmosféru. Vůně vydrží delší dobu a poskytuje příjemný zážitek z toalety.

Obsah: Každé balení obsahuje 2 toaletní vonné bloky po 48 g. Toto množství zajišťuje, že budete mít po ruce dostatek vonných kamenů, které udrží vaši toaletu svěží po delší dobu. Vonné kameny můžete podle potřeby vyměňovat, abyste zajistili nepřetržitou svěžest.

WC vonný kámen G&G závěsný blok se svěží vůní citrónu a limetky zajišťuje hygienickou čistotu a příjemnou vůni na vaší toaletě. Díky silnému čisticímu účinku, účinnosti proti vodnímu kameni a nečistotám a svěží vůni citronu a limetky je praktickým řešením, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží.

Citron - vůně citronu, kuličky světle modré a žluté

Použití: K okamžitému použití. Zavěste Bref Power Aktiv pod okraj WC mísy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce G&G