- rychlé a spolehlivé působení - odstraní silně odolné nečistoty jako např. vlasy, tuk a mýdlo - vhodný pro všechny druhy potrubí (umělé, kovové) G&G Čistič odpadů a potrubí je výkonný přípravek určený k rychlému a spolehlivému odstranění odolných ucpávek v odpadním potrubí. Zde je podrobný popis výrobku: Rychlý a spolehlivý účinek: G&G Čistič odpadů a potrubí Gel Power působí rychle a spolehlivě a účinně rozpouští odolné ucpávky. Jedná se o silný přípravek speciálně navržený k rozpouštění ucpávek... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- rychlé a spolehlivé působení

- odstraní silně odolné nečistoty jako např. vlasy, tuk a mýdlo

- vhodný pro všechny druhy potrubí (umělé, kovové)

G&G Čistič odpadů a potrubí je výkonný přípravek určený k rychlému a spolehlivému odstranění odolných ucpávek v odpadním potrubí. Zde je podrobný popis výrobku:

Rychlý a spolehlivý účinek: G&G Čistič odpadů a potrubí Gel Power působí rychle a spolehlivě a účinně rozpouští odolné ucpávky. Jedná se o silný přípravek speciálně navržený k rozpouštění ucpávek způsobených vlasy, mastnotou, mýdlem a dalšími zbytky. Můžete se spolehnout na rychlé a účinné řešení, díky kterému vaše kanalizace opět volně poteče.

Rozpouští odolné ucpávky: Tento gel na čištění potrubí je obzvláště účinný při odstraňování odolných ucpávek. Dokáže účinně rozpustit vlasy, usazenou mastnotu, zbytky mýdla a další usazeniny. Ať už se jedná o ucpanou sprchu, umyvadlo nebo toaletu, tento výrobek je navržen tak, aby vyčistil i ty nejodolnější ucpávky.

Vhodný pro všechny typy potrubí: G&G Čistič odpadů a potrubí Gel Power je vhodný pro všechny typy potrubí, plastové i kovové. Můžete jej bez obav používat ve své domácnosti bez obav z možného poškození potrubí. Složení je navrženo tak, aby účinně čistilo bez poškození potrubí.

Obsah: Každá láhev obsahuje 1 litr čisticího gelu G&G Čistič odpadů a potrubí. Toto velkorysé množství vám zajistí dostatek přípravku pro ošetření více ucpaných potrubí nebo pro pravidelné používání přípravku podle potřeby. Praktická velikost láhve usnadňuje manipulaci a skladování.

G&G Čistič odpadů a potrubí je účinným řešením pro úporné ucpávání odpadních potrubí. Díky svému rychlému a spolehlivému účinku, vhodnosti pro všechny typy potrubí a velkorysému obsahu vám nabízí účinné a praktické řešení pro odstranění ucpání ve vaší domácnosti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce G&G