Přírodní čistič ucpaného odpadu  Tato sada na ucpané odpady nabízí skvělou alternativu k tradičním chemickým čističům. Kombinace přírodních ingrediencí nabízí účinné a ekologické řešení pro udržení vašich odpadů čistých a průchodných. Složení je zcela přírodní a biologicky odbouratelné. Čistič je vhodný pro septické systémy, takže jej mohou používat i ti, kteří žijí mimo městskou kanalizaci. Sada na ucpané odpady se skládá ze tří přírodních složek, které spolehlivě rozpouštějí nečistoty a ucpávající... Celý popis

Koupit za 125 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Přírodní čistič ucpaného odpadu 

Tato sada na ucpané odpady nabízí skvělou alternativu k tradičním chemickým čističům. Kombinace přírodních ingrediencí nabízí účinné a ekologické řešení pro udržení vašich odpadů čistých a průchodných. Složení je zcela přírodní a biologicky odbouratelné. Čistič je vhodný pro septické systémy, takže jej mohou používat i ti, kteří žijí mimo městskou kanalizaci.

Sada na ucpané odpady se skládá ze tří přírodních složek, které spolehlivě rozpouštějí nečistoty a ucpávající materiál, aniž by poškozovaly potrubí. Aktivní pěna, která vzniká při použití tohoto čističe, proniká do nejmenších štěrbin a rozkládá i ty nejodolnější zbytky mastnot, vlasů a jiných nečistot.

Oblast použití:

- kuchyňské dřezy

- umyvadla

- sprchové kouty

- vany

- podlahové vpusti a žlaby

- sifony

Použití tohoto přírodního čističe je velmi jednoduché. Stačí postupně aplikovat tři přípravky do ucpaného odpadu a nechat působit po dobu uvedenou na obalu. Během této doby se aktivní pěna postará o rozklad nečistot a ucpání. Po uplynutí potřebné doby stačí pouze propláchnout odpad horkou vodou a těšit se z opětovně průchodného odpadu.

Zkuste tuto sadu na ucpané odpady jako přátelskou alternativu k tradičním chemickým čističům. Uvidíte, že účinně a bezpečně udrží váš odpad čistý a průchodný.

Balení obsahuje: 1 dávku

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Nanolab
Objem 1 l
Hmotnost 0.35 kg
Druh Čistič
Výrobce Nanolab