- pro změkčení vody v myčce - zabraňuje vzniku nebezpečných usazenin vodního kamene a rzi - chrání myčku i nádobí - usnadňuje mytí - snižuje spotřebu mycího prostředku   Díky ideální velikosti hrubého zrna se dávkuje snadněji než jiné soli a tím je i hospodárnější její využití. Dávkování: zásobník na sůl naplňte podle návodu k obsluze Vaši myčky. Měkká voda zajišťuje plný výkon mycích přípravků - proto je třeba sůl do myčky pravidelně doplňovat. Nevypotřebovanou sůl lze snadno skladovat až... Celý popis

Koupit za 42 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

- pro změkčení vody v myčce

- zabraňuje vzniku nebezpečných usazenin vodního kamene a rzi

- chrání myčku i nádobí

- usnadňuje mytí

- snižuje spotřebu mycího prostředku

 

Díky ideální velikosti hrubého zrna se dávkuje snadněji než jiné soli a tím je i hospodárnější její využití.

Dávkování: zásobník na sůl naplňte podle návodu k obsluze Vaši myčky. Měkká voda zajišťuje plný výkon mycích přípravků - proto je třeba sůl do myčky pravidelně doplňovat. Nevypotřebovanou sůl lze snadno skladovat až do dalšího plnění soli.

Způsobuje vážné podráždění očí. Braňte kontaktu se zrakem. Při zasažení očí několik minut propláchněte pod tekoucí vodou. Při přetrvávání obtíží vyhledejte lékaře. Nevhodné pro konzumaci. Uchovávejte mimo dosah dětí! Při náhodném požití ihned vyhledejte lékařskou pomoc a mějte u sebe štítek nebo obal výrobku.

- Používání granulí lisované soli GlanzMeister v myčkách nádobí zvyšuje účinnost mytí, což také snižuje provozní náklady zařízení. Pravidelné používání speciálního ochranného prostředku na sůl GlanzMeister zajišťuje dokonalou funkci a ochranu mechanismů vaší myčky nádobí. Poradenství: Pokud myčka není vybavena indikátorem množství soli, zkontrolujte, zda je množství soli vždy dostatečné.

- Složení: Chlorid dusičný, neobsahuje kuchyňskou sůl. Uchovávejte v suchu.

- Balení obsahuje:1,2 kg soli

Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby vytištěného na zadní straně obalu.

Vyrobeno v Německu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Glanz Meister
Značka Glanz Meister
Hmotnost 1.3 kg