Moderní tablety do myčky silné proti mastnotě a špíně ale šetrné ke sklu a nerezu. Navíc jsou účinné již při nízkých teplotách mytí. Obsahují funkční sůl, leštidlo a neutralizér zápachu. Disponují vysokou čistící schopností Bezchybně a rychle leští bez šmouh a pruhů Účinně změkčují vodu, chrání Vaši myčku před usazeninami Chrání před korozí skla Leští nerez, zabraňují vzniku skvrn Bleskově se rozpouští - plná mycí síla je ihned k dispozici Šetří energii - vhodné pro nízké teploty mytí... Celý popis

Koupit za 236 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Moderní tablety do myčky silné proti mastnotě a špíně ale šetrné ke sklu a nerezu. Navíc jsou účinné již při nízkých teplotách mytí. Obsahují funkční sůl, leštidlo a neutralizér zápachu.

Disponují vysokou čistící schopností
Bezchybně a rychle leští bez šmouh a pruhů
Účinně změkčují vodu, chrání Vaši myčku před usazeninami
Chrání před korozí skla
Leští nerez, zabraňují vzniku skvrn
Bleskově se rozpouští - plná mycí síla je ihned k dispozici
Šetří energii - vhodné pro nízké teploty mytí

 

Uchovávejte na chladném a suchém místě.

Upozornění: způsobuje podráždění kůže. Způsobuje silné podráždění očí. Skladujte mimo dosah dětí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Po manipulaci s prostředkem si omyjte ruce dostatečným množstvím vody.

Složení: 5 - 15% bělidla na bázi kyslíku, 5 - 15% neiontové tenzidy, < 5% polykarboxyláty, < 5% fosfonáty a enzymy; vonné složky.

Vyrobeno v Německu.
Zobrazit více

Parametry

Značka Glanz Meister
Hmotnost 0.5 kg
Druh tablety
Výrobce Glanz Meister