HG vodotěsná impregnace pro slunečníky, krycí plachty a stany 500ml HG622050127 Pro jednoduchou vodotěsnou impregnaci slunečníků, markýz, stanových teras, plachet, pavilonů a party stanů. • zabraňuje pronikání dešťové vody • chrání před vnikáním nečistot Spotřeba: 1 lahvička postačí na maximálně 10 m2. Návod k použití: Aplikujte při bezvětrném počasí. Ošetřovaný povrch musí být čistý. Špinavý povrch může nepříznivě ovlivnit působení tohoto přípravku. Proto případně ošetřovanou plochu vyčistěte... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

HG vodotěsná impregnace pro slunečníky, krycí plachty a stany 500ml HG622050127
Pro jednoduchou vodotěsnou impregnaci slunečníků, markýz, stanových teras, plachet, pavilonů a party stanů.
• zabraňuje pronikání dešťové vody
• chrání před vnikáním nečistot
Spotřeba: 1 lahvička postačí na maximálně 10 m2.
Návod k použití: Aplikujte při bezvětrném počasí. Ošetřovaný povrch musí být čistý. Špinavý povrch může nepříznivě ovlivnit působení tohoto přípravku. Proto případně ošetřovanou plochu vyčistěte nejdříve přípravkem HG „čistič na slunečníky, ochranné plachty a stany“. Otočte trysku na přední straně o jednu čtvrtinu. Nastříkejte přípravek rovnoměrně na ošetřovaný povrch. Dbejte na to, aby povrch byl dobře napnutý, aby došlo k jeho rovnoměrnému rozložení. Nechte přípravek zcela zaschnout. Nepoužívejte přípravek pokud se v krátkém čase očekávají přeháňky. Po použití vraťte nátrubek zpět do výchozí polohy (OFF).
Přípravek je vhodný pro vodotěsnou impregnaci stanů, slunečníků a krycích plachet z bavlny, směli polyesteru a bavlny, plátna, lnu, akrylu a vinylu. Pro vodotěsnou ochranu stanů z nylonu (polyamid), jakož i stanů a slunečníků vyrobených z polyesteru doporučujeme použít přípravek "HG impregnace pro textil, ochrana před vodou, olejem, tukem a špínou".
Upozornění: Chraňte před mrazem.
BEZPEČNOSTNÍ LIST
Při objednávce NAD 3kg cena přepravy 150kč!! (Jedná se o jakékoliv produkty HG)
Zobrazit více

Parametry

Značka HG
Množství 700 g
Objem 500 ml
Výrobce HG