Husky Enjoy

89 %
(38 hodnocení)

POPIS Velmi teplý a ergonomicky chytře řešený spací pytel Enjoy -25 °C je vhodný na náročnější expedice v těžkých klimatických podmínkách. Pro výrobu tohoto modelu jsme použili špičkové materiály, které mu zajisťují vysokou odolnost a tobě pohodlí i v nepříznivých podmínkách a nízkých teplotách. Výhody: - Kvalitní náplň ze 7-kanálkového dutého vlákna pro skvělý tepelný komfort. - Vysokou odolnost, prodyšnost a izolační vlastnosti zaručí nejkvalitnější materiál na vnitřní i vnější straně. -... Celý popis

Koupit za 3 192 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

POPIS

Velmi teplý a ergonomicky chytře řešený spací pytel Enjoy -25 °C je vhodný na náročnější expedice v těžkých klimatických podmínkách. Pro výrobu tohoto modelu jsme použili špičkové materiály, které mu zajisťují vysokou odolnost a tobě pohodlí i v nepříznivých podmínkách a nízkých teplotách.

Výhody:

- Kvalitní náplň ze 7-kanálkového dutého vlákna pro skvělý tepelný komfort.

- Vysokou odolnost, prodyšnost a izolační vlastnosti zaručí nejkvalitnější materiál na vnitřní i vnější straně.

- Protiskluzové pásy na zadní části zabraňují sklouzávání spacáku z podložky.

- Součástí standardní výbavy je stahovací límec

- Další výbava: vnější a vnitřní kapsa na drobnosti, kapsa na polštář, stahování okolo hlavy, krycí léga hlavního zipu a odnímatelný zateplovací vak na nohy.

SPECIFIKACE

Náplň
7-kanálkové duté vlákno

Konstrukce
dvouvrstvá

Vnitřní materiál
Soft Nylon

Vnější materiál
40D 290T RipStop Nylon

Příslušenství
kompresní obal

Hmotnost
2150 g

Doporučená maximální výška osoby
195 cm

Rozměr sbalený
41 x 27 cm

Rozměr
85 x 220 cm

 

 

MATERIÁLY

NÁPLŇ: 7-kanálkové duté vlákno

 7-kanálkové duté vlákno

Jedná se o dutá, spirálově stočená, syntetická, polyesterová vlákna se sedmi kanálky. Prostřednictvím pružného spletení, pečlivé výroby a správného formování dosahuje materiál bezvadného LOFT efektu neboli schopnosti nasát vzduch a tím izolovat. Pro získání delší životnosti a maximálního účinku jsou vlákna ještě potažena vrstvou silikonu, což upevní jejich vzájemnou polohu a omezuje vzájemné tření. Mezi další výhody patří, že neabsorbují vlhkost, rychle vysychají, jsou vhodná pro alergiky a velmi snadno se udržují.

VNĚJŠÍ MATERIÁL: 40D 290T Nylon Ripstop

VNITŘNÍ MATERIÁL: Soft Nylon

Soft Nylon

Příjemně jemná, lehká a prodyšná syntetická vlákna, která zároveň disponují dostatečnou pevností a pružností. Materiál je vhodný do nízkých teplot neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.

TEPLOTNÍ URČENÍ

Extreme: -25°C

Spodní hranice, extrémní teplota, kde je nebezpečí poškození zdraví podchlazením vztahuje se na normální ženu a na normální podmínky). Tato teplota vyjadřuje bod nebezpečí vedoucí až k smrti.

 

Limit: -7°C

Spodní hranice, při které uživatel spacího pytle ve skrčené poloze těla, je celkově v tepelné rovnováze a právě nepociťuje chlad (vztahuje se na normálního muže a na normální podmínky).

 

Comfort: -1°C

Spodní hranice rozsahu komfortu, při které uživatel spacího pytle v uvolněné poloze těla, např. v poloze na zádech je celkově v tepelné rovnováze a nepociťuje chlad (vztaženo na normální ženu a na normální podmínky).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Husky
Tvar mumiové
Spojovatelnost ano
Extrémní teplota -26 °C
Sezónní určení zimní
Komfortní teplota -10 °C
Limitní teplota -18 °C
Určení pánské
Spacáky pro dva ne
Ultralehké ne
Vnější materiál Tactel RipStop Nylon (40D 240T)
Vnitřní materiál Soft Nylon
Konstrukce dvouvrstvé
Druh náplně syntetické
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty