Luigi's Mansion 2 HD

0 %
(0 hodnocení)

Nastal čas uklidit dům!   Připojte se k bojácnému hrdinovi Luigimu během jeho strašidelného úkolu v Luigi's Mansion 2 HD pro Nintendo Switch.    V tomto graficky vylepšeném dobrodružství se vydáváte navštívit strašidelné lokace v Evershade Valley, což je místo, kde se to jen hemží problémovými duchy. Naštěstí má Luigi správně vybavení, aby si s nimi poradil – Strolbulb, který ochromí nepřátele nebo jeho věrný Poltergust, se kterým vysaje duchy i předměty a s nímž interaguje se svým okolím.... Celý popis

Koupit za 1 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nastal čas uklidit dům!

 

Připojte se k bojácnému hrdinovi Luigimu během jeho strašidelného úkolu v Luigi's Mansion 2 HD pro Nintendo Switch. 

 

V tomto graficky vylepšeném dobrodružství se vydáváte navštívit strašidelné lokace v Evershade Valley, což je místo, kde se to jen hemží problémovými duchy. Naštěstí má Luigi správně vybavení, aby si s nimi poradil – Strolbulb, který ochromí nepřátele nebo jeho věrný Poltergust, se kterým vysaje duchy i předměty a s nímž interaguje se svým okolím. 

 

Luigiho paranormální eskapády ho zavedou na všechny možná místa včetně bývalé výzkumné laboratoře, zničenou továrnu na hodinky či do sněhem pokrytého dolu. 

 

Až čtyři hráči se mohou spojit a postavit výzvě jménem ScareScraper. Jedná o strašidelnou budovu plnou duchů a výzev, které v hlavním příběhu nenajdete. Přizvěte své pobočníky-lovce duchů a pokořte děsivé věže v lokální i online kooperaci.

 

Připojení k internetu je vyžadováno. K použití online služeb je nutné si vytvořit Nintendo účet a přijmout příslušná ujednání. Nintendo Account Privacy Policy je uplatňováno. Některé online služby nemusejí být dostupné ve všech zemí.

 

Lokální kooperace vyžaduje jednu konzoli a jednu kopii hry pro každého hráče.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nintendo
Žánr adventury
Doporučený věk od 7 let