Hrubozrnná sůl do myčky nádobí Sale purissimo Madel změkčuje vodu a spolehlivě chrání myčku i nádobí před vodním kamenem. Pomáhá šetřit energii i čisticí prostředek, prodlužuje životnost myčky a současně zajistí třpytivý lesk vašeho nádobí.   - vhodná pro všechny typy myček - granulovaná struktura zabezpečuje optimální rozpouštění soli - zabraňuje tvorbě vodního kamene v myčce i na nádobí - zajišťuje třpytivý lesk nádobí - pomáhá šetřit energii i čisticí prostředek - prodlužuje životnost myčky... Celý popis

Koupit za 32 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hrubozrnná sůl do myčky nádobí Sale purissimo Madel změkčuje vodu a spolehlivě chrání myčku i nádobí před vodním kamenem. Pomáhá šetřit energii i čisticí prostředek, prodlužuje životnost myčky a současně zajistí třpytivý lesk vašeho nádobí.
 

- vhodná pro všechny typy myček

- granulovaná struktura zabezpečuje optimální rozpouštění soli

- zabraňuje tvorbě vodního kamene v myčce i na nádobí

- zajišťuje třpytivý lesk nádobí

- pomáhá šetřit energii i čisticí prostředek

- prodlužuje životnost myčky

Něco málo navíc….
Tablety se starají o vaše nádobí, sůl se stará také o vaši myčku. Takto by se jednoduše dala shrnout funkce soli v myčce nádobí. Ta totiž změkčuje vodu a zabraňuje tak usazování vodního kamene. Do myčky je proto nutné dávat sůl i v případě, že používáte tablety.
Každá myčka nádobí pravidelně provádí propláchnutí změkčovače. Pokud však v zásobníku není doplněna sůl, po nějaké době dojde k poškození změkčovače vody. Takové poškození nevnímáme hned, stejně jako usazený vodní kámen na nádobí, ale poškození změkčovače myčky nádobí není vůbec levnou záležitostí na opravu. Dbejte proto o prevenci, a doplňujte do myčky sůl, abyste předešli vzniku vodního kamene v myčce, čímž také myčku ochráníte. Sůl do myčky také zabraňuje usazování vodního kamene na nádobí. A to i když nemáte tvrdou vodu.
Použití:
Dodržujte pečlivě všechny instrukce výrobce myček na nádobí. Po odšroubování víčka vrchovatě naplňte nádržku pro sůl a opět dobře uzavřete.
 
Skladování:
Sůl do myčky spotřebujte do 5 let od otevření.  
Skladujte v suchu. Chraňte před vlhkostí. Produkt není jedlý.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Madel
Hmotnost 1 kg