Představujeme Xbox Game Pass Core (dříve předplatné: Xbox live Gold) s online konzolí pro více hráčů, katalogem více než 25 vysoce kvalitních her, exkluzivními akcemi a dalšími. Hrajte s přáteli! (Upozornění : Pouze pro Xbox Series X|S and Xbox One!) Užijte si hru pro více hráčů Samostatné hraní her je samo o sobě dostatečně zábavné. Ale skutečné vzrušení začíná, když se spojíte s ostatními lidmi z celého světa a vyzkoušíte své dovednosti v kooperativních a PVP režimech. Konzole nabízí mnoho her... Celý popis

Koupit za 1 306 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Představujeme Xbox Game Pass Core (dříve předplatné: Xbox live Gold) s online konzolí pro více hráčů, katalogem více než 25 vysoce kvalitních her, exkluzivními akcemi a dalšími. Hrajte s přáteli!

(Upozornění : Pouze pro Xbox Series X|S and Xbox One!)

Užijte si hru pro více hráčů
Samostatné hraní her je samo o sobě dostatečně zábavné. Ale skutečné vzrušení začíná, když se spojíte s ostatními lidmi z celého světa a vyzkoušíte své dovednosti v kooperativních a PVP režimech. Konzole nabízí mnoho her jako je například Battlefield 5, Star Wars: Battlefront II a série Forza. Otestujte se proti nejlepším hráčům v online arénách a dokažte, že jste nejlepším hráčem! Ale nezapomeňte se bavit!

 

Pokročilá síť pro více hráčů: Umožňuje hráčům připojit se, hrát a spolupracovat s ostatními hráči po celém světě.
Herní knihovna: Poskytuje přístup k výběru více než 25 her od špičkových studií, jako jsou Xbox Game Studios a Bethesda při uvedení na trh, kdy vždy přidávají minimálně 2–3 nové hry ročně.
Exkluzivní členské nabídky: Členové Game Pass Core mohou využívat speciální nabídky a slevy, které zvyšují celkovou hodnotu předplatného.
Automatický přechod pro zlaté členy Xbox Live: Stávající členové Xbox Live Gold budou plynule převedeni na Game Pass Core bez jakékoli změny jejich aktuálních cen.
Zachovaný přístup k předchozím hrám se zlatem: Předplatitelé mohou pokračovat v přístupu ke svým dříve využitým hrám Xbox One z programu Games with Gold, pokud zůstanou členy Game Pass Core nebo Game Pass Ultimate. Kromě toho všechny tituly pro Xbox 360 uplatněné v minulosti zůstanou v knihovně hráče bez ohledu na stav jeho předplatného.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Microsoft
Typ kupónu časové
Platforma Xbox
Typ předplatného Xbox Game Pass