MICROSOFT GAME PASS PRO PC NA 3 MĚSÍCE Play Získej neomezený přístup k více než stovce velmi kvalitních počítačových her. Můžeš hrát širokou škálu her ze všech žánrů – každý si najde to své – a pro členy jsou k dispozici exkluzivní nabídky a slevy. Hry jsou přidávány neustále, takže si vždycky budeš moct zahrát něco nového. Najdi svou další oblíbenou hru Získej přístup ke knihovně vysoce kvalitních počítačových her za zaváděcí cenu. Neustále jsou přidávány další hry, takže budeš mít vždy na hraní... Celý popis

Koupit za 525 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

MICROSOFT GAME PASS PRO PC NA 3 MĚSÍCE
Play
Získej neomezený přístup k více než stovce velmi kvalitních počítačových her. Můžeš hrát širokou škálu her ze všech žánrů – každý si najde to své – a pro členy jsou k dispozici exkluzivní nabídky a slevy. Hry jsou přidávány neustále, takže si vždycky budeš moct zahrát něco nového.
Najdi svou další oblíbenou hru
Získej přístup ke knihovně vysoce kvalitních počítačových her za zaváděcí cenu. Neustále jsou přidávány další hry, takže budeš mít vždy na hraní něco nového.
Vytvořeno pro počítačové hráče
Díky nové aplikaci Xbox pro počítače se systémem Windows 10 máš jedinečnou možnost najít své další oblíbené hry. Procházej knihovnu, čti doporučení, filtruj podle žánru a pouhým kliknutím tlačítka objevuj nové oblíbené hry s předplatným Xbox Game Pass.
Připoj se a hraj
Sleduj, co spoluhráči hrají, a během hraní s nimi chatuj. Pokročilé funkce ti umožní zachovat konverzaci při přesunu z jedné hry do druhé.
Návod na aktivaci
Pokud dosud nemáš registrovaný účet Xbox, vytvoř si ho zde
V internetové prohlížeči jdi na adresu: https://redeem.microsoft.com/
Opiš 25místný kód a zadání kódu potvrď. Bude ti aktivované předplatné Game Pass
Hry EA v knihovně EA Play jsou přístupné ke stažení v rámci prostředí Xbox Game Pass z aplikace Xbox pro Windows prostřednictvím aplikace EA, momentálně v beta verzi. Kromě toho je na EA Play ke stažení přístupná velká knihovna her pro PC od jiných dodavatelů prostřednictvím aplikace EA.
Hlavní vlastnosti: * Hrajte víc než 100 vysoce kvalitních her pro PC. * Hrajte v první hrací den nové hry od studií Xbox Game Studios a Bethesda Softworks, navíc k tomu vybrané hry nezávislých vývojářů a další herní trháky. * Slevy až 20 % na vybrané hry v knihovně Game Pass pro PC a až 10 % na herní doplňky. * EA Play zahrnuje knihovnu plnou špičkových herních titulů od Electronic Arts pro PC, exkluzivní odměny a obsah pouze pro členy Ke hraní na počítačích: Uplatněte na adrese https://redeem.microsoft.com. Po uplatnění se řiďte pokyny na adrese https://www.xbox.com/pcgamesplan. K hraní počítačových her vyžaduje Windows 10 (nejnovější aktualizace) a aplikaci Xbox.
Požadavky na systém OS: Windows 10 (u mnoha her verze 1903 nebo vyšší) Procesor: Intel Core i5-8300H; AMD Ryzen 5 3550H GPU: NVIDIA GTX 1050; AMD Radeon RX 560 Paměť: 8 GB RAM, 3 GB VRAM Úložný prostor: 150GB DirectX®: DirectX 12 API Monitor: 1080p Požadavky na systém se liší v závislosti na hře; špičkové systémy poskytují lepší výkon. Není podporováno v režimu S systému Windows 10. Platí smluvní podmínky a výjimky. Herní katalog se liší v průběhu času, podle oblasti a zařízení. Není podporováno v režimu S systému Windows 10 a na zařízeních ARM. Podrobnosti naleznete na adresách https://www.xbox.com/gamepass-forpc a https://www.ea.com/ea-play/terms a https://www.ea.com/ea-play.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Microsoft
Typ kupónu časové
Platforma Windows
Typ předplatného Xbox Game Pass